This section allows you to express views, opinions and visions in writing. Unlike applications, letters are not examined under the official procedure.

Your official request or application to the Government is henceforth subject to transparent procedures. Our website informs you as to which agency or official is currently in charge of your hand-delivered or mailed request or application.

Search

iGov.am iPhone/iPad application

“Hraparakum” TV series

Friday, 23 December 2011
Ոչ թե ապեր, այլ` ընկեր հարկատու...

Friday, 16 December 2011
Թոշակը` քարտով, նպաստն էլ միայն կարիքավորներին

Friday, 9 December 2011
Ազատ առևտուր, Եվրոպա. զարգացման տեսլականը

Tuesday, 6 December 2011
Հայկական արդյունաբերության զարգացման նոր սցենարը

Friday, 2 December 2011
Ու՞ր են հասել բարեփոխումները

Tuesday, 29 November 2011
Արևմտյան կրթություն` հայկական համուհոտով

Friday, 25 November 2011
Միլիոնավոր վարդեր կաճեն առանց հողի

Tuesday, 22 November 2011
Թամադայությունից մինչև մերսում. խաղի արդար կանոններ

Friday, 18 November 2011
Թմբլիկ կովեր, ոսկեծուփ ցորեն, կոոպերատիվն էլ կոլխոզ չէ

Tuesday, 15 November 2011
342 մլրդ դրամ` էներգետիկ խողովակներում

Tuesday, 8 November 2011
Վերազինվող արդյունաբերություն.2000 նոր աշխատատեղ

Friday, 4 November 2011
Ճանապարհներից մինչև ինտերնետ. ի՞նչ կա թվերի հետևում

Tuesday, 1 November 2011
Տնտեսություն. պատմում են թվերը

Friday, 21 October 2011
Հայաստան. 6 քայլ առաջ

Tuesday, 18 October 2011
Ներմուծողից դառնալ արտահանող. ուղիները կան