This section allows you to express views, opinions and visions in writing. Unlike applications, letters are not examined under the official procedure.

Your official request or application to the Government is henceforth subject to transparent procedures. Our website informs you as to which agency or official is currently in charge of your hand-delivered or mailed request or application.

Search

iGov.am iPhone/iPad application

Hotline

Person responsible for freedom of information

1-17 (calls are free of charge)

+374 (10) 527-000(for overseas calls)

Official e-mail

(only for notifications sent in www.e-citizen.am system)

e-Governance

“Hraparakum” TV series

Friday, 5 December 2014
ԱՄՀ. Ռուսաստանում մթերքի 40 %-ը եվրոպական էր, հիմա այն կարող է լինել հայկական

Friday, 28 November 2014
ԵՏՄ անդամակցություն. գնահատում են տնտեսագետները

Friday, 28 November 2014
Մենք Հայաստանի հետ ենք և՛ լավ, և՛ վատ ժամանակներում

Friday, 21 November 2014
Ի՞նչ աջակցություն կստանան սահմանամերձ գյուղերը

Friday, 21 November 2014
Ո՞ւր են գնում հայ միգրանտները և ի՞նչ պայմաններում են նրանք բնակվում արտասահմանում

Friday, 14 November 2014
Հետաքրքիր թվեր բյուջե 2015-ից

Friday, 7 November 2014
Սիրահայերը 100 -ից ավելի բիզնես են հիմնել Հայաստանում

Friday, 7 November 2014
Պետական ծառայողներին մատչելի բնակարան

Friday, 7 November 2014
Արտադրված է Հայաստանում. վարպետ Ներսեսի ձուլարանում

Friday, 7 November 2014
Կառավարական անցուդարձ 3.11-7.11.2014

Friday, 31 October 2014
Երևանը ոսկերիչների հանդիպման վայր

Friday, 24 October 2014
Հայաստան-Իրան հարաբերությունների օրակարգում

Friday, 17 October 2014
Եվրասիական տնտեսական միություն. սպասումներ և մտահոգություններ

Friday, 10 October 2014
Դատարկել մանկատները՝ ինչպե՞ս...

Friday, 3 October 2014
օ տոկոս հարկ սահմանապահ գյուղերի գործարարների համար