Չորեքշաբթի, 27 Սեպտեմբերի 2017
Կոտայքի մարզպետ Կարապետ Գուլոյանն այսօր վարչապետ Կարեն Կարապետյանին է ներկայացրել հուլիսի 8-ին Ծաղկաձոր քաղաքում տեղի ունեցած խորհրդակցության ընթացքում տրված հանձնարարականների կատարման և մարզում իրականացվող ծրագրերի ընթացքը: Անդրադառնալով աղբահանության ոլորտում... մանրամասն »
Կարեն Կարապետյանն ընդունել է ՄԹ արտաքին գործերի և համագործակցության նախարարության Եվրոպայի և Ամերիկաների հարցերով նախարարին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ընդունել է Միացյալ Թագավորության արտաքին գործերի և համագործակցության նախարարության Եվրոպայի և Ամերիկաների հարցերով նախարար Ալան Դանքնին: Նշելով, որ Հայաստանը մեծապես շահագրգռված է Միացյալ Թագավորության հետ միջպետական... մանրամասն »
«Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ոլորտում Հայաստանն ունի լուրջ մրցակցային առավելություններ թե´ տարածաշրջանում, թե´ այլ երկրների համեմատ». ՀՀ վարչապետը մասնակցել է «ԱրմԹեք 2017» գլոբալ համաժողովի բացմանը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ներկա է գտնվել Հայաստանի բարձր տեխնոլոգիաների ոլորտի 10-րդ՝ «ԱրմԹեք 2017» գլոբալ համաժողովի բացմանը: Ողջունելով մասնակիցներին՝ վարչապետը նշել է, որ ամենամյա այս միջոցառումը կարևոր հարթակ է ոլորտի ձեռքբերումների ներկայացման, նոր... մանրամասն »

Губернатор Котайкской области доложил Премьер-министру о ходе реализации осуществляемых в области программ
Губернатор Котайкской области Карапет Гулоян сегодня представил Премьер-министру Карену Карапетяну ход выполнения поручений, данных на состоявшемся 8 июля в Цахкадзоре совещании, а также ход реализации осуществляемых в области программ. Коснувшись объемов собранных... подробности »
Карен Карапетян принял Министра по вопросам Европы и Америк Министерства иностранных дел и по делам Содружества Соединенного Королевства
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня принял Министра по вопросам Европы и Америк Министерства иностранных дел и по делам Содружества Соединенного Королевства Алана Дункана. Отметив, что Армения весьма заинтересована в углублении межгосударственных отношений с... подробности »
«В сфере информационных технологий Армения имеет серьезные конкурентные преимущества как в регионе, так и по сравнению с другими странами»: Премьер-министр принял участие в открытии глобального форума «АрмТек 2017»
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня присутствовал на открытии 10-го глобального форума «АрмТек 2017» сферы высоких технологий Армении. Приветствуя участников, Премьер-министр отметил, что это ежегодное мероприятие является важной площадкой для представления... подробности »