Հինգշաբթի, 21 Սեպտեմբերի 2017
Հայաստանի Հանրապետության անկախության 26-րդ տարեդարձի առթիվ ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր Հայաստանի ազգային պատկերասրահում տեղի ունեցած հանդիսավոր արարողության ժամանակ ՀՀ Նախագահ Սերժ Սարգսյանի անունից պարգևներ է հանձնել մեր երկրի զարգացման գործում նշանակալի... մանրամասն »
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի շնորհավորական ուղերձը՝ Հայաստանի Հանրապետության անկախության 26-րդ տարեդարձի կապակցությամբ
Սիրելի՛ հայրենակիցներ, Շնորհավորում եմ բոլորիս մեր ամենակարևոր պետական տոնի՝ Հայաստանի Հանրապետության անկախության տարեդարձի առթիվ: Անկախության 26 տարիները մեր երկրի և ժողովրդի համար լի են եղել փորձություններով, սակայն մեզ հաջողվել է ամրապնդել նորանկախ պետության... մանրամասն »

По случаю 26-летия независимости Премьер-министр вручил высокие государственные награды
По случаю 26-летней годовщины независимости Республики Армения Премьер-министр Карен Карапетян во время состоявшейся сегодня в Национальной картинной галерее Армении торжественной церемонии от имени Президента РА Сержа Саргсяна вручил награды представителям... подробности »
Поздравительное послание Премьер-министра Карена Карапетяна по случаю 26-й годовщины независимости Республики Армения
Дорогие соотечественники! Поздравляю всех нас с самым важным государственным праздником – годовщиной независимости Республики Армения. 26 лет независимости для нашей страны и нашего народа были полны испытаний, однако нам удалось укрепить фундамент... подробности »