Ուրբաթ, 23 Մարտի 2018
«Խիստ շահագրգռված ենք, որպեսզի պետություն-մասնավոր համագործակցության բանաձևը տարածվի մեր երկրում». ՀՀ կառավարության և լեհական «Simed Construction» ընկերության միջև Փոխըմբռնման հուշագիր է ստորագրվել
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի ներկայությամբ կառավարությունում այսօր ստորագրվել է Փոխըմբռնման հուշագիր՝ Հայաստանի Հանրապետության էներգետիկ ենթակառուցվածքների և բնական պաշարների նախարարության ջրային տնտեսության պետական կոմիտեի և լեհական «Simed Construction» ընկերության... մանրամասն »
Վարչապետը «ՎԻՍ» կորպորացիայի ներկայացուցիչների հետ քննարկել է ենթակառուցվածքների զարգացման ոլորտում համագործակցության ուղղությունները
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ընդունել է ռուսական «ՎԻՍ» կորպորացիայի տնօրենների խորհրդի անդամ Սերգեյ Ռոմաշովի գլխավորած պատվիրակությանը: Հանդիպմանը քննարկվել են Հայաստանում ենթակառուցվածքների զարգացման ծրագրերի իրականացմանն ուղղված հարցեր:... մանրամասն »

Пятница, 23 Март 2018
«Мы крайне заинтересованы, чтобы формула сотрудничества государства и частного сектора распространилась в нашей стране»: между Правительством РА и польской компанией «Simed Construction» подписан Меморандум о сотрудничестве
В присутствии Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве сегодня был подписан Меморандум о сотрудничестве между Государственным комитетом водного хозяйства Министерства энергетических инфраструктур и природных ресурсов Республики Армения и польской... подробности »
Премьер-министр обсудил с представителями корпорации «ВИС» направления сотрудничества в сфере развития инфраструктур
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня принял делегацию во главе с членом совета директоров российской корпорации «ВИС» Сергеем Ромашовым. На встрече были обсуждены вопросы реализации в Армении программ развития инфраструктур. В частности, были рассмотрены... подробности »