Չորեքշաբթի, 15 Հունիսի 2016
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ այսօր տեղի է ունեցել խորհրդակցություն, որի ընթացքում քննարկվել է ՀՀ 2016-2025թթ. տարածքային զարգացման ռազմավարության նախագիծը, որին մասնակցել են Հայաստանում ԵՄ պատվիրակության ղեկավար, դեսպան Պյոտր Սվիտալսկին, ԵՄ մի շարք... մանրամասն »
Կայացել է Կոռուպցիայի դեմ պայքարի խորհրդի հերթական նիստը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել Կոռուպցիայի դեմ պայքարի խորհրդի հերթական նիստը, որին մասնակցել են քաղաքական ուժերի, քաղաքացիական հասարակության և միջազգային կազմակերպությունների ներկայացուցիչներ: Օրակարգի առաջին... մանրամասն »

Премьер-министру представлен проект Стратегии территориального развития РА на 2016-2025 гг.
Под председательством Премьер-министра РА Овика Абраамяна сегодня состоялось совещание, в ходе которого был обсужден проект Стратегии территориального развития РА на 2016-2025 гг. В совещании приняли участие руководитель делегации ЕС в Армении Пётр Свитальский, ряд... подробности »
Среда, 15 Июнь 2016
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна сегодня в Правительстве состоялось очередное заседание Совета по борьбе с коррупцией, в котором приняли участие представители политических сил, гражданского общества и международных организаций. В рамках... подробности »