Երեքշաբթի, 17 Նոյեմբերի 2015
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Եվրոպայի աթլետիկայի ֆեդերացիայի նախագահ Սվեն Առնե Հանսենին և գործադիր տնօրեն Քրիստիան Միլցին: Վարչապետը կարևորել է պարոնայք Հանսենի և Միլցի այցը Հայաստան և վստահություն հայտնել, որ այն կնպաստի մեր երկրում աթլետիկայի զարգացմանն... մանրամասն »
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի շնորհավորական ուղերձը Ուսանողության միջազգային օրվա կապակցությամբ
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Ուսանողության միջազգային օրվա կապակցությամբ. «Սիրելի ուսանողներ, կառավարության և անձամբ իմ անունից ջերմորեն շնորհավորում եմ ձեր տոնը: Անգնահատելի է երիտասարդության, հատկապես ուսանողների դերը քաղաքացիական... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է ԻՏՁՄ ներկայացուցիչներին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ընդունել է Ինֆորմացիոն տեխնոլոգիաների ձեռնարկությունների միության (ԻՏՁՄ) նախագահ Ալեքսանդր Եսայանին և ԻՏՁՄ գործադիր տնօրեն Կարեն Վարդանյանին: Քննարկվել են տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ոլորտի ինչպես ընթացիկ, այնպես էլ հեռանկարային... մանրամասն »

Премьер-министр принял председателя и исполнительного директора Европейской федерации атлетики
Премьер-министр Овик Абраамян принял председателя Европейской федерации атлетики Свена Арне Хансена и ее исполнительного директора Кристиана Мильца. Премьер-министр отметил важность визита господ Хансена и Мильца в Армению и выразил уверенность, что он будет... подробности »
Поздравительное послание Премьер-министра Овика Абраамяна по случаю Международного дня студенчества
Премьер-министр Овик Абраамян направил поздравительное послание по случаю Международного дня студенчества: «Дорогие студенты, от имени Правительства и от себя лично горячо поздравляю вас с праздником. Неоценима роль молодежи, особенно студентов в деле развития... подробности »
Премьер-министр принял представителей Союза компаний информационных технологий
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял председателя Союза компаний информационных технологий Александра Есаяна и исполнительного директора данной организации Карена Варданяна. Были обсуждены вопросы, касающиеся как текущих, так и перспективных программ и... подробности »