Չորեքշաբթի, 11 Նոյեմբերի 2015
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր այցելել է մսամթերքի և կիսաֆաբրիկատների արտադրությամբ զբաղվող «Բեկոն պրոդուկտ» ընկերություն: Այս տարի լրանում է ընկերության գործունեության 20-ամյակը: Կառավարության ղեկավարը շրջայց է կատարել ընկերության արտադրամասում, ծանոթացել... մանրամասն »
Քննարկվել են հայ-ֆրանսիական տնտեսական կապերի զարգացմանն առնչվող հարցեր
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Հայաստանում Ֆրանսիայի արտակարգ և լիազոր դեսպան Ժան-Ֆրանսուա Շարպանտիեին, Հայ-ֆրանսիական առևտրաարդյունաբերական պալատի նախագահ Ստեփան Բարաքյանին և ՀՀ-ում գործունեություն ծավալող ֆրանսիական մի շարք ձեռնարկությունների ղեկավարների:... մանրամասն »
Վարչապետի մասնակցությամբ աշխատանքներն է սկսել ՀՊՏՀ «Գիտելիք, նորաստեղծություն և զարգացում» խորագրով երկօրյա գիտաժողովը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում (ՀՊՏՀ) մասնակցել է «Գիտելիք, նորաստեղծություն և զարգացում» խորագրով ՀՊՏՀ 25-րդ գիտաժողովի բացմանը: Կառավարության ղեկավարը, ողջունելով գիտաժողովի կազմակերպիչներին և մասնակիցներին,... մանրամասն »

Среда, 11 Ноябрь 2015
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня посетил компанию «Бекон продукт», которая занимается производством мясных изделий и полуфабрикатов. В этом году исполняется 20-летие деятельности компании. Глава Правительства обошел цех компании, ознакомился с процессом... подробности »
Обсуждены вопросы развития армяно-французских экономических связей
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял Чрезвычайного и полномочного посла Франции в Армении Жана-Франсуа Шарпантье, президента Армяно-Французской торгово-промышленной палаты Степана Баракяна и руководителей ряда французских предприятий, осуществляющих... подробности »
С участием Премьер-министра стартовала двухдневная научная конференция АГЭУ под названием «Знания, инновации и развитие»
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня в Армянском государственном экономическом университете (АГЭУ) принял участие в открытии 25-й научной конференции АГЭУ под названием «Знание, инновации и развитие». Глава Правительства, приветствуя организаторов и участников... подробности »