Հինգշաբթի, 7 Ապրիլի 2011
Հուշամեդալներով և շնորհակալագրերով պարգևատրվել են Տեղական ինքնակառավարման մարմինների կին աշխատակիցները
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր Մայրության և գեղեցկության տոնի ու տեղական ինքնակառավարման համակարգի կազմավորման 15-ամյակի առթիվ համակարգի կայացման գործում զգալի ներդրում ունենալու համար 10 կին աշխատակիցների պարգևատրել է հուշամեդալներով և շնորհակալագրերով։... մանրամասն »
Պետական ծառայությունների որակը պետք է բարձր լինի
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Նիստից առաջ վարչապետը Մայրության և գեղեցկության տոնի առթիվ ջերմորեն շնորհավորել է կառավարության կին անդամներին և բոլոր հայ կանանց, մաղթել քաջառողջություն և երջանկություն։ Այնուհետև... մանրամասն »
Կարճ ժամանակում պետք է հասնենք լավ արդյունքների
Տիգրան Սարգսյանի ներածական խոսքը ս.թ. ապրիլի 7-ի կառավարության նիստում   Բարև ձեզ հարգելի գործընկերներ։ Այսօր Մայրության և գեղեցկության տոնն է. Մի կյանք արժե մի համբույրը աղջկա, Առանց կնոջ, առանց սիրո կյանք չկա … Հովհաննես Շիրազի տողերով ուզում եմ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Սամվել Ավետիսյանն իր դիմումի համաձայն ազատվել է ՀՀ գյուղատնտեսության նախարարի առաջին տեղակալի պաշտոնից: Վարչապետի որոշումներով ՀՀ գյուղատնտեսության նախարարի տեղակալների պաշտոններից իրենց դիմումների համաձայն ազատվել են նաև... մանրամասն »

Памятными медалями и благодарственными грамотами награждены женщины, работающие в органах местного самоуправления
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня, по случаю Дня материнства и красоты и 15-летия формирования системы местного самоуправления, за значительный вклад в дело становления системы наградил 10 работающих в органах местного самоуправления женщин памятными медалями и... подробности »
Качество государственных услуг должно быть высоким
Сегодня состоялось заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Перед заседанием Премьер-министр горячо поздравил с Днем материнства и красоты женщин-членов Правительства и всех армянских женщин, пожелал им... подробности »
Решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Самвел Аветисян освобожден от должности Первого заместителя Министра сельского хозяйства Армении согласно его заявлению. Решениями Премьер-министра от должностей заместителей Министра сельского... подробности »