Չորեքշաբթի, 13 Ապրիլի 2011
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է «Ա. Ի. Ալիխանյանի անվան Ազգային գիտական լաբորատորիա» ՊՈԱԿ-ի միջազգային փորձագիտական խորհրդակցական մարմնի անդամներին` ՌԴ Դուբնայի Միջուկային հետազոտությունների միացյալ ինստիտուտի (ՄՀԻՄ) Ֆլյորովի անվան միջուկային... մանրամասն »
Ձկնաբուծության ոլորտում ակնկալվում է լուրջ առաջընթաց
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր այցելել է Արարատի մարզի Ռանչպար համայնքում գործող «Յունիֆիշ» ձկնաբուծական ընկերություն: Կառավարության ղեկավարը շրջել է ձեռնարկությունում, տեղեկացել է ձկնաբուծական տնտեսություններում ջրաչափերի տեղադրման հանձնարարականի... մանրամասն »
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Անդրանիկ Մելոյանն ազատվել է ՀՀ Արագածոտնի մարզպետի տեղակալի պաշտոնից: Վարչապետի մեկ այլ որոշմամբ Արամ Արսենյանը նշանակվել է ՀՀ Արագածոտնի մարզպետի տեղակալ:

Среда, 13 Апрель 2011
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял членов международного экспертного совещательного органа ГНКО «Национальная научная лаборатория имени А.И.Алиханяна» во главе с научным руководителем лаборатории ядерных реакций имени Флерова Объединенного... подробности »
В сфере рыбоводства ожидается серьезный прогресс
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня посетил действующее в общине Ранчпар Араратской области рыбоводческое предприятие «Юнифиш». Глава Правительства обошел предприятие, ознакомился с ходом реализации поручения по установке в рыбоводческих хозяйствах... подробности »
Решением Премьер-министра Тиграна Саркисяна Андраник Мелоян освобожден от должности заместителя губернатора Арагацотнской области Республики Армения. Другим решением Премьер-министра заместителем губернатора Арагацотнской области Республики Армения назначен... подробности »