Ուրբաթ, 7 Մայիսի 2010
Չեխիայի Հանրապետություն կատարած աշխատանքային այցի շրջանակներում այսօր ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Պրահայում հանդիպել է երկրի իր գործընկեր Յան Ֆիշերի հետ: ՀՀ վարչապետի ու նրա տիկնոջ պատվին Յան Ֆիշերի կողմից նրա կեցավայրում՝ Կրամարի վիլլայում, տրվել է աշխատանքային ճաշ:... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի ելույթը Եվրոպայի ժողովրդական կուսակցության խմբակցության բյուրոյի նիստի ժամանակ «Արևելյան գործընկերություն. Եվրոպական մայրցամաքի մարտահրավերներն ու հնարավորությունները»
6 մայիսի 2010 թ. Կարլովի Վարի, Չեխիայի Հանրապետություն Մեծարգո նախագահ, տիկնայք և պարոնայք։ Ինձ համար մեծ պատիվ է Հայաստանի Հանրապետական կուսակցության անունից ողջունել Եվրոպական ժողովրդական կուսակցության խմբակցությանը։ Հանրապետական կուսակցությունը նախագահ Սերժ... մանրամասն »

Т. Саркисян: «В армяно-чешских отношениях открывается новая страница»
В рамках совершенного в Чешскую Республику визита Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня в Праге встретился со своим коллегой - Премьер-министром этой страны Яном Фишером. В честь Премьер-министра РА и его супруги Ян Фишер в своей резиденции – вилле Крамара дал... подробности »
Пятница, 7 Май 2010
Выступление Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна во время заседания фракции бюро Европейской народной партии «Восточное партнерство: вызовы и возможности Европейского континента»
6 мая 2010 года, Карловы Вары, Чешская Республика Многоуважаемый Председатель, дамы и господа. Для меня большая честь приветствовать от имени Республиканской партии Армении фракцию Европейской народной партии. Республиканская партия во главе с Президентом Сержем... подробности »