Ուրբաթ, 13 Ապրիլի 2007
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է Հյուսիսային պողոտայի, Դալմայի այգիների, Բուզանդի, Ֆիրդուսի և Նորքի այգիներ փողոցների և հարակից տարածքների այն բնակիչներին, ովքեր հողամասերի կամ բնակարանների հետ կապված խնդիրներ ունեն և տևական ժամանակ ու պարբերաբար այդ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է ներքին տեղահանված անձանց մարդու իրավունքների հարցերով ՄԱԿ-ի գլխավոր քարտուղարի հատուկ ներկայացուցիչ Ուոլտեր Կալինին: Պարոն Կալինի այցը Հայաստան գնահատելով որպես Հայաստանում բնակվող ներքին տեղահանվածների ու... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր այցելել է ՀՀ ոստիկանության Երևանի քաղաքային վարչության Արաբկիրի բաժնի անձնագրային բաժանմունք և ծանոթացել Ընտրական համակարգերի միջազգային հիմնադրամի (IFES) գրասենյակի միջոցով ԱՄՆ կառավարության կողմից ՀՀ ոստիկանության անձնագրային ու... մանրամասն »

Пятница, 13 Апрель 2007
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня принял Специального представителя Генерального секретаря ООН по вопросам защиты прав человека внутренне перемещенных лиц Уолтера Калина. Оценив визит господина Калина в Армению как проявление внимания к проживающим в... подробности »
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня принял жителей Северного проспекта, садов Далмы, улиц Бюзанда, Фирдуси, садов Норка и прилегающих территорий, имеющих проблемы, связанные с земельными участками или квартирами, длительное время периодически обращавшихся в... подробности »
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня посетил паспортное отделение Арабкирского отдела Ереванского городского управления Полиции РА и ознакомился с работами по ведению и обновлению регистра избирателей в обновленной компьютерной сети в рамках технического... подробности »