Չորեքշաբթի, 30 Նոյեմբերի 2011
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը կառավարությունում հանդիպել է երիտասարդ տնտեսագետ ուսանողների միջազգային քառօրյա գիտաժողովի մասնակիցներին: Այն կրում է «Էթիկան և բիզնեսը 21-րդ դարում (համաշխարհային ֆինանսատնտեսական ճգնաժամի ազդեցությունն ու հետևանքները)» խորագիրը:... մանրամասն »
Տեղի է ունեցել ՏՏԶԱԽ հերթական նիստը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների զարգացմանն աջակցող խորհրդի (ՏՏԶԱԽ) հերթական նիստը: Նախ ներկայացվել է ՏՏԶԱԽ նախորդ նիստում տրված հանձնարարականների կատարման ընթացքի մասին հաշվետվությունը:... մանրամասն »
Արա Հովսեփյանը՝ «Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի ներդրումային ծրագրի իրականացման ՊՈԱԿ-ի» գործադիր տնօրեն
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի ներդրումային ծրագրի կառավարման խորհրոդի հերթական նիստը: Օրակարգի միակ հարցով՝ անցկացված մրցույցթի արդյունքներով «Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի... մանրամասն »

Премьер-министр встретился с участниками международной конференции молодых студентов-экономистов
Премьер-министр Тигран Саркисян в Правительстве встретился с участниками четырехдневной международной конференции молодых студентов-экономистов под названием «Этика и бизнес в 21-м веке (влияние и последствия мирового финансово-экономического кризиса)». Глава... подробности »
Состоялось очередное заседание ССРИТ
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось очередное заседание Совета содействия развитию информационных технологий (ССРИТ). Сначала был представлен отчет о ходе выполнения поручений, данных на предыдущем заседании ССРИТ.... подробности »
Ара Овсепян – исполнительный директор Государственной некоммерческой организации по реализации инвестиционной программы дорожного коридора «Север-Юг»
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось очередное заседание Совета управления инвестиционной программой дорожного коридора «Север-Юг». В рамках единственного вопроса повестки дня, по результатам проведенного... подробности »