Երկուշաբթի, 7 Նոյեմբերի 2011
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Վրաստանի էկոնոմիկայի նախարար Վերա Կոբալիային: Ողջունելով հյուրին կառավարությունում՝ Տիգրան Սարգսյանն ուրախությամբ է նշել, որ երկկողմ հանդիպումները մշտապես անցնում են ջերմ մթնոլորտում, որոնք էլ նպաստում են գտնել հայ-վրացական... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է Հնդկաստանի կապի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների պետնախարարին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր կառավարությունում ընդունել է Հնդկաստանի կապի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների պետնախարար Սաչին Պիլոտի գլխավորած պատվիրակությանը: Ողջունելով հյուրերին՝ վարչապետը նշել է, որ Հայաստանի կառավարությունը մեծապես կարևորում է հայ-հնդկական... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանը կմեկնի Բրյուսել
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր երկօրյա աշխատանքային այցով կմեկնի Բրյուսել: Կառավարության ղեկավարը երեկոյան կմասնակցի Euro Crisis խորագրով Եվրոպայի ժողովրդական կուսակցության կոնֆերանսին, որից հետո կընթրի Եվրոպական խորհրդարանում ԵԺԿ խմբի փոխնախագահ Խայմե Մայոր Օրեխայի... մանրամասն »
ՀՀ կառավարության տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունը ս.թ. նոյեմբերի 8-ին, ժամը 12։00-ին, ՀՀ կառավարության մամուլի կենտրոնում հրավիրում է ասուլիս «100-օրյա աշխատանքային հաշվետվություն» թեմայով։ Մամուլի կենտրոնում լրագրողների հետ կհանդիպի ՀՀ... մանրամասն »
Երևանում բացվել է հայ-հնդկական տեղեկատվական և հաղորդակցության տեխնոլոգիաների կենտրոն
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի և Հնդկաստանի կապի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների պետնախարար Սաչին Պիլոտի մասնակցությամբ այսօր Երևանի պետական համալսարանում բացվել է հայ-հնդկական տեղեկատվական և հաղորդակցության տեխնոլոգիաների կենտրոն՝ Հայաստանի և Հնդկաստանի... մանրամասն »

Понедельник, 7 Ноябрь 2011
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял Министра экономики Грузии Веру Кобалия. Приветствуя гостью в Правительстве, Тигран Саркисян с радостью отметил, что двусторонние встречи всегда проходят в теплой атмосфере, что способствует решению всех вопросов... подробности »
В Ереване открылся армяно-индийский центр информационных и телекоммуникационных технологий
При участии Премьер-министра Тиграна Саркисяна и Госминистра связи и информационных технологий Индии Сачина Пилота сегодня в Ереванском государственном университете в рамках соглашения, заключенного между правительствами Армении и Индии, открылся армяно-индийский... подробности »
Премьер-министр принял Госминистра связи и информационных технологий Индии
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня в Правительстве принял делегацию, возглавляемую Госминистром связи и информационных технологий Индии Сачином Пилотом. Приветствуя гостей, Премьер-министр отметил, что Правительство Армении придает очень важное значение... подробности »
Тигран Саркисян отбудет в Брюссель
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня с двухдневным рабочим визитом отбудет в Брюссель. Глава Правительства вечером примет участие в конференции Европейской народной партии (ЕНП) под названием «Euro Crisis», после чего поужинает с Вице-председателем группы ЕНП в... подробности »