Երեքշաբթի, 20 Հուլիսի 2010
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Ռուբիկ Հարությունյանը ազատվել է ՀՀ արտակարգ իրավիճակների նախարարի տեղակալի պաշտոնից` իր դիմումի համաձայն։
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Սերգեյ Ազարյանը նշանակվել է ՀՀ արտակարգ իրավիճակների նախարարության Հայաստանի փրկարար ծառայության տնօրեն։ Կենսագրական տվյալներ Սերգեյ Նիկոլայի Ազարյան Տարեթիվ, ամսաթիվ, ծննդավայր 1955թ., հուլիսի 31, ք. Կիրովաբադ... մանրամասն »
Քննարկվել է ՀՀ գյուղատնտեսության 2010-2020 թթ. կայուն զարգացման ռազմավարությունը
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել Հայաստանի Հանրապետության գյուղատնտեսության 2010-2020 թվականների կայուն զարգացման ռազմավարության վերաբերյալ խորհրդակցություն, որը վարել է վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Փաստաթղթում ներկայացվում են ագրարային քաղաքականության հիմնական... մանրամասն »

Решением Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна Рубик Арутюнян освобожден от должности заместителя Министра по чрезвычайным ситуациям РА согласно его заявлению.
Решением Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна Сергей Азарян назначен директором Спасательной службы Армении Министерства по чрезвычайным ситуациям РА. Биографические данные Сергей Николаевич Азарян Дата и место рождения 31 июля 1955 года, г. Кировабад... подробности »
Обсуждена Стратегия устойчивого развития сельского хозяйства РА на 2010-2020 годы
Сегодня в Правительстве состоялось совещание по Стратегии устойчивого развития сельского хозяйства Республики Армения на 2010-2020 годы, которое вел Премьер-министр Тигран Саркисян. В документе представлены основные направления аграрной политики и мероприятия по... подробности »