Չորեքշաբթի, 25 Նոյեմբերի 2009
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել 1941-1945 թթ. Հայրենական մեծ պատերազմում տարած հաղթանակի 65-րդ տարեդարձի տոնակատարությունները կազմակերպող պետական հանձնաժողովի անդրանիկ նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ, Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։... մանրամասն »
Այց ՀՀ ԱՆ Դեղագործական և բժշկական տեխնոլոգիաների փորձագիտական կենտրոն
Այսօր Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այցելել է ՀՀ առողջապահության նախարարության Դեղագործական և բժշկական տեխնոլոգիաների փորձագիտական կենտրոն, ծանոթացել ընկերության գործունեությանն ու աշխատանքների ընթացքին։ Այնուհետև փակ խորհրդակցության... մանրամասն »

Навстречу празднествам, посвященным 65-й годовщине победы во Второй мировой войне
Сегодня в Правительстве состоялось первое заседание государственной комиссии по организации празднования 65-й годовщины победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг., которое вел председатель комиссии, Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян.... подробности »
Посещение Экспертного центра фармацевтических и медицинских технологий Министерства здравоохранения РА
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня посетил Экспертный центр фармацевтических и медицинских технологий Министерства здравоохранения РА, ознакомился с деятельностью организации и ходом ее работ. Затем на закрытом совещании были обсуждены... подробности »