Ուրբաթ, 20 Հոկտեմբերի 2006
Հոկտեմբերի 22-ին եռօրյա պաշտոնական այցով Հայաստան կժամանի Բելառուսի Հանրապետության վարչապետ Սերգեյ Սիդորսկին և նրա գլխավորած պատվիրակությունը: Պատվիրակության կազմում են Բելառուսի Գերագույն դատարանի նախագահ Վալենտին Սուկալոն, Բարձրագույն տնտեսական դատարանի նախագահ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է Հայաստանում Ղազախստանի Հանրապետության նորանշանակ արտակարգ և լիազոր դեսպան Այիմդոս Բոզժիգիտովին: Վարչապետը շնորհավորել է նրան՝ մեր երկրում դիվանագիտական առաքելությունն սկսելու և ՀՀ նախագահին հավատարմագրերը... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է Չինաստանի Ժողովրդական ներկայացուցիչների համաչինական ժողովի մշտական կոմիտեի փոխնախագահ Սյու Ցզյալուին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը: Նշելով, որ անցած ավելի քան մեկ տասնամյակի ընթացքում Հայաստանի և Չինաստանի միջև... մանրամասն »

Пятница, 20 Октябрь 2006
Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял новоназначенного Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Армении Аимдоса Бозжигитова. Премьер-министр поздравил его с началом осуществления дипломатической миссии в нашей стране и вручением... подробности »
Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял Вице-председателя постоянного комитета Всекитайского собрания народных представителей Китая Сью Цзялу и возглавляемую им делегацию. Отметив, что за прошедшие десять с лишним лет между Арменией и Китаем... подробности »
22 октября с трехдневным визитом в Армению прибывает Премьер-министр Республики Беларусь Сергей Сидорский и возглавляемая им делегация, в составе которой – Председатель Верховного суда Беларуси Валентин Сукало, Председатель Высшего экономического суда Виктор... подробности »