Ուրբաթ, 13 Հոկտեմբերի 2006
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է Երևանի օրվա կապակցությամբ ու նաև Ավան համայնքի հետ համագործակցությունը խորացնելու նպատակով Հայաստան ժամանած Մոսկվայի պատվիրակությանը՝ Հյուսիսային վարչական օկրուգի ղեկավար Վլադիմիր Օբյեդկովի գլխավորությամբ:... մանրամասն »
ՀՀ անկախության 15-ամյակի առթիվ, նաև Հայաստան-Սփյուռք երրորդ խորհրդաժողովի աշխատանքների, Ֆրանսիայում Հայաստանի տարվա բացումն ազդարարող «Ազնավուրն ու ընկերները» համերգի նախապատրաստմանն ու կազմակերպմանն ակտիվ մասնակցության համար, ՀՀ վարչապետի հուշամեդալով և... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է Միջազգային զարգացման «ՕՊԵԿ» հիմնադրամի գլխավոր տնօրեն Սուլեյման Ալ-Հերբիշին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը: Ընդգծելով ՕՊԵԿ միջազգային հիմնադրամի հետ մեր երկրի համագործակցության կարևորությունը, վարչապետը նշել է, որ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը նախօրեին շնորհավորական ուղերձ է հղել Նիկիտա Սիմոնյանի ծննդյան 80-ամյակի կապակցությամբ, որում, մասնավորապես, ասված է. «Մեծարգո Նիկիտա Պավլովիչ. Ընդունեք իմ ամենաանկեղծ ու ջերմագին շնորհավորանքները Ձեր հոբելյանի... մանրամասն »

Пятница, 13 Октябрь 2006
По случаю 15-летия независимости РА, а также за активное участие в работах Третьего форума Армения-Спюрк, в подготовке и организации концерта « Азнавур и друзья », открывшего Год Армении во Франции, памятной медалью и благодарственной грамотой Премьер-министра РА... подробности »
Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял делегацию Москвы во главе с префектом Северного административного округа г. Москвы Владимиром Объедковым, которая прибыла в Ереван по случаю празднования Дня Еревана и с целью углубления сотрудничества с общиной... подробности »
Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял генерального директора Фонда международного развития ОПЕК Сулеймана Аль-Гербиша и возглавляемую им делегацию. Подчеркнув важность сотрудничества нашей страны с ОПЕК, Премьер-министр отметил, что несмотря на то,... подробности »
Премьер-министр РА Андраник Маргарян накануне направил Никите Симоняну поздравительное послание по случаю 80-летия со дня рождения, в котором, в частности, говорится: « Глубокоуважаемый Никита Павлович! Примите самые искренние и сердечные поздравления по... подробности »