ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի ողջույնի ուղերձը Էլեկտրոնային բովանդակության համաշխարհային գագաթաժողովի մասնակիցներին
Ջերմորեն ողջունում եմ Էլեկտրոնային բովանդակության համաշխարհային գագաթաժողովի կազմակերպիչներին, մասնակիցներին և հյուրերին: Ուրախ եմ, որ միջազգային բարձր մակարդակի կարևորագույն այս միջոցառումն անց է կացվում Հայաստանում, ինչը, անկասկած, նաև լավագույն գնահատությունն... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի ողջույնի ուղերձը «DigiTec 2006» տեղեկատվական և հեռահաղորդակցման տեխնոլոգիաների մասնագիտացված միջազգային երկրորդ ցուցահանդեսի մասնակիցներին
Հարգելի մասնակիցներ, հյուրեր, կազմակերպիչներ, Ուրախ եմ ողջունել ձեզ «DigiTec 2006» տեղեկատվական և հեռահաղորդակցման տեխնոլոգիաների (ՏՀՏ) մասնագիտացված միջազգային երկրորդ ցուցահանդեսում, որն այս տարի անց է կացվում ՀՀ կառավարության կողմից հայտարարված «Տեղեկատվական... մանրամասն »

Приветственное послание Премьер-министра РА Андраника Маргаряна участникам Всемирного саммита по электронному содержанию
Горячо приветствую организаторов, участников и гостей Всемирного саммита по электронному содержанию. Я рад, что это важнейшее международное мероприятие высокого уровня проводится в Армении, что, несомненно, является также наилучшей оценкой того внимания, которое... подробности »
Приветственное послание Премьер-министра РА Андраника Маргаряна участникам второй международной специализированной выставки информационных и телекоммуникационных технологий “DigiTec 2006”
Уважаемые участники, гости, организаторы, Рад приветствовать вас на второй международной специализированной выставке информационных и телекоммуникационных технологий (ИТТ) "DigiTec 2006", которая в этом году проводится в рамках мероприятий объявленного... подробности »