Չորեքշաբթի, 4 Հոկտեմբերի 2006
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է ԼՂՀ հակամարտության կարգավորման հարցով ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի ամերիկյան համանախագահող Մեթյու Բրայզային, ով ԱՄՆ պետքարտուղարությունում ի պաշտոնե Եվրոպայի և Եվրազիայի տարածաշրջանի երկրների շրջանակներում զբաղվում է նաև... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է ՄԱԿ-ի «Գլոբալ Ալիանս ՏՀՏ զարգացման համար» կազմակերպության գործադիր տնօրեն Սարբուլանդ Խանին: Հայաստանի կառավարության ղեկավարը ողջունել է 2005թ. Տեղեկատվական հասարակության թունիսյան գագաթաժողովի արդյունքում, ՄԱԿ-ի... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել Հայաստանի վերականգնվող էներգետիկայի և էներգախնայողության հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը: Խորհուրդն ի գիտություն է ընդունել «Արդյունքահեն օգնության գլոբալ գործընկերության»... մանրամասն »

Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял американского сопредседателя Минской группы ОБСЕ по урегулированию нагорно-карабахского конфликта Метью Брайзу, который в Госдепартаменте США в рамках стран Евразии занимается и вопросами Армении. Во время... подробности »
Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял исполнительного директора организации « Глобал Алианс для развития ИТТ » ООН Сарбуланда Хана. Глава Правительства Армении приветствовал создание в результате Всемирного саммита информационного общества 2005... подробности »
Сегодня состоялось заседание Совета попечителей Фонда возобновляемой энергетики и энергосбережения Армении, которое вел председетель Совета, Премьер-министр РА Андраник Маргарян. Совет принял к сведению представленную исполнительным директором Фонда Тамарой... подробности »