Հայաստանում կանցկացվի “Ռոքն ընդդեմ ցեղասպանության” փառատոնը
ՀՀ կառավարության մայիսի 27-ի նիստում գործադիր իշխանության ղեկավարը խոսել է մի մտադրության մասին, որը, հաստատ, ռոքի բազմահազար երկրպագուների սրտով է: Վարչապետը կառավարության անդամներին տեղեկացրել է, որ մտադրություն կա Հայաստանում անցկացնել «Ռոքն ընդդեմ... մանրամասն »
Ուշադրության կենտրոնում նոր աշխատատեղերն են և գործարար միջավայրի աշխուժացումը
Կառավարության ուշադրության կենտրոնում են այն ընկերությունները, որոնց ներկայացրած բիզնես ծրագրերը հավանության են արժանացել Տնտեսության զարգացմանը նպաստող ծրագրերի աջակցության օպերատիվ շտաբում։ 20 ընկերություն կառավարության օպերատիվ շտաբի շնորհիվ ՓՄՁ ԶԱԿ-ի, ՈՒՎԿ-ի և... մանրամասն »

В центре внимания – новые рабочие места и активизация бизнес-среды
В центре внимания Правительства находятся те предприятия, представленные которыми бизнес-программы удостоились одобрения в Оперативном штабе по содействию программам, способствующим развитию экономики. 20 компаний благодаря Оперативному штабу Правительства получили... подробности »
В Армении будет проведен фестиваль «Рок против геноцида»
На заседании Правительства РА 27 мая глава исполнительной власти говорил об одном намерении, которое точно придется по душе многотысячным поклонникам рока. Премьер-министр проинформировал членов Правительства, что есть намерение провести в Армении фестиваль «Рок... подробности »