ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի ամանորյա ուղերձը
Սիրելի՛ հայրենակիցներ, Ավարտին է մոտենում 2014 թվականը, և շուտով մենք կշրջենք մեր տարեգրության ևս մեկ էջ: Տարեմուտի այս վերջին ժամերին ցանկանում եմ շնորհավորանքի ու բարեմաղթանքի խոսք ուղղել Հայաստանի Հանրապետության ողջ ժողովրդին, արցախցիներին, աշխարհասփյուռ... մանրամասն »
Ամանորի նախօրեին վարչապետն այցելել է Այգեհովիտ և սահմանապահ դիրքեր
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն Ամանորի նախօրեին այցելել է Տավուշի մարզի սահմանամերձ Այգեհովիտ համայնք և պաշտպանական դիրքեր: Կառավարության ղեկավարը նախ հանդիպել է Այգեհովիտի բնակիչներին՝ շնորհավորել գալիք տոների առթիվ, պատասխանել նրանց հետաքրքրող հարցերին և ծանոթացել... մանրամասն »
Վարչապետի հանձնարարականով Եղվարդ քաղաքի 16 ընտանիք ստացել է բնակարանի սեփականության վկայագիր
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի հանձնարարականը կատարված է. ՀՀ Կոտայքի մարզի Եղվարդ քաղաքի Երևանյան 17 հասցեում գտնվող բնակելի շենքի 16 ընտանիք այսօր ստացել է բնակարանի սեփականության վկայագիր: Այս մասին կառավարության ղեկավարը խոստացել էր նշված շենքի բնակիչներին ս.թ. օգոստոսի... մանրամասն »

Новогоднее обращение Премьер-министра РА Овика Абраамяна
Дорогие соотечественники! Близится к завершению 2014 год, и скоро мы перелистнем еще одну страницу нашей летописи. В эти последние часы уходящего года хочу направить свои поздравления и добрые пожелания всему народу Республики Армения, арцахцам, рассеянному по всему... подробности »
Накануне новогодних праздников Премьер-министр посетил Айгеовит и пограничные позиции
Премьер-министр Овик Абраамян накануне новогодних праздников посетил приграничную общину Айгеовит и оборонительные позиции в Тавушской области. Глава Правительства сначала встретился с жителями Айгеовита, поздравил их с наступающими праздниками, ответил на... подробности »
По поручению Премьер-министра 16 семей города Егвард получили свидетельства о праве собственности на квартиру
Поручение Премьер-министра Овика Абраамяна выполнено: 16 семей из жилого здания, находящегося по адресу Ереванян 17 города Егвард Котайкской области РА, сегодня получили свидетельства о праве собственности на квартиру. Глава Правительства обещал это жильцам указанного... подробности »