Երեքշաբթի, 2 Դեկտեմբերի 2014
Վարչապետի գլխավորությամբ ՀՀ տարածքային կառավարման և արտակարգ իրավիճակների նախարարությունում տեղի է ունեցել խորհրդակցություն
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ ՀՀ տարածքային կառավարման և արտակարգ իրավիճակների նախարարությունում տեղի է ունեցել խորհրդակցություն, որին մասնակցել են հանրապետության մարզպետները: Խորհրդակցության սկզբին վարչապետը նախ մարզպետներին է ներկայացրել ՀՀ... մանրամասն »
Հայաստանում կստեղծվի սոցիալական ոլորտի տեխնոլոգիական տարածաշրջանային կենտրոն
ՀՀ փոխվարչապետ, միջազգային տնտեսական ինտեգրման և բարեփոխումների նախարար Վաչե Գաբրիելյանն ընդունել է «Այ Բի Էմ» ընկերության Եվրոպայի և Ասիայի տարածաշրջանային ղեկավար Կիրիլ Կորնիլևին՝ Հայաստանի սոցիալական ոլորտում եզակի կարողությունների ստեղծմանն ուղղված... մանրամասն »
Քննարկվել են հայ-ֆրանսիական բարեկամական կապերի սերտացման հեռանկարները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Հայաստանի Հանրապետությունում Ֆրանսիայի Հանրապետության նորանշանակ արտակարգ և լիազոր դեսպան Ժան-Ֆրանսուա Շարպանտիեին: Վարչապետը շնորհավորել է Ֆրանսիայի նորանշանակ դեսպանին մեր երկրում դիվանագիտական առաքելությունն սկսելու... մանրամասն »

Вторник, 2 Декабрь 2014
Под председательством Премьер-министра в Министерстве территориального управления и по чрезвычайным ситуациям РА состоялось совещание
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Министерстве территориального управления и по чрезвычайным ситуациям РА состоялось совещание, в котором приняли участие губернаторы республики. В начале совещания Премьер-министр сначала представил... подробности »
В Армении будет создан региональный технологический центр социальной сферы
Вице-премьер-министр, Министр международной экономической интеграции и реформ Ваче Габриелян принял регионального руководителя по странам Европы и Азии компании «Ай Би Эм» Кирилла Корнилева в связи с установлением долгосрочного сотрудничества, направленного на... подробности »
Обсуждены перспективы углубления дружественных армяно-французских связей
Премьер-министр Овик Абраамян принял новоназначенного Чрезвычайного и полномочного посла Французской Республики в Республике Армения Жана-Франсуа Шарпантье. Премьер-министр поздравил новоназначенного посла Франции с началом дипломатической миссии в нашей стране и... подробности »