Չորեքշաբթի, 10 Դեկտեմբերի 2014
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորած պատվիրակությունը Վրաստանի վարչապետ Իրակլի Ղարիբաշվիլիի հրավերով դեկտեմբերի 11-ին պաշտոնական այցով կմեկնի Վրաստան։ Այցի շրջանակում նախատեսված է Հայաստանի վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի հանդիպումը Վրաստանի... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետը մասնակցել է տնտեսական իրավունքներին նվիրված համաժողովին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը մասնակցել է Երևանում աշխատանքները սկսած տնտեսական իրավունքների համաժողովին, որին ներկա են եղել պետական և հասարակական գործիչներ, մարդու իրավունքների պաշտպանության ուղղությամբ գործունեություն ծավալող կազմակերպությունների ներկայացուցիչներ,... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է Համաշխարհային բանկի ներկայացուցիչներին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Համաշխարհային բանկի պատվիրակությանը՝ ՀԲ երևանյան գրասենյակի տնօրեն Լորա Բեյլիի գլխավորությամբ: Հանդիպման ընթացքում քննարկվել են ՀՀ տնտեսության ներկայիս վիճակին և զարգացման հեռանկարներին, ՀՀ դրամավարկային և հարկաբյուջետային... մանրամասն »

Среда, 10 Декабрь 2014
Возглавляемая Премьер-министром Республики Армения Овиком Абраамяном делегация по приглашению Премьер-министра Грузии Ираклия Гарибашвили 11 декабря с официальным визитом отправится в Грузию. В рамках визита предусмотрены встречи Премьер-министра Армении Овика... подробности »
Премьер-министр РА принял участие в конференции, посвященной экономическим правам
Премьер-министр Овик Абраамян принял участие в начавшей работу в Ереване конференции, посвященной экономическим правам, на которой присутствовали государственные и общественные деятели, представители осуществляющих деятельность в направлении защиты прав человека... подробности »
Премьер-министр принял представителей Всемирного банка
Премьер-министр Овик Абраамян принял делегацию Всемирного банка во главе с директором ереванского офиса ВБ Лорой Бейли. В ходе встречи были обсуждены вопросы, касающиеся нынешнего состояния и перспектив развития экономики, денежно-кредитной и налогово-бюджетной... подробности »