Հովիկ Աբրահամյանը ՀՀ սպորտի և երիտասարդության հարցերի նախարարության աշխատակազմին է ներկայացրել նորանշանակ նախարար Գաբրիել Ղազարյանին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ՀՀ սպորտի և երիտասարդության հարցերի նախարարության աշխատակազմին է ներկայացրել ՀՀ սպորտի և երիտասարդության հարցերի նորանշանակ նախարար Գաբրիել Ղազարյանին: Վարչապետ Աբրահամյանը շնորհակալություն է հայտնել նախկին նախարար Յուրի... մանրամասն »
Վարչապետը ՀՀ ԱՆ աշխատակազմին է ներկայացրել ՀՀ արդարադատության նորանշանակ նախարար Հովհաննես Մանուկյանին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը ՀՀ արդարադատության նախարարության աշխատակազմին է ներկայացրել ՀՀ արդարադատության նորանշանակ նախարար Հովհաննես Մանուկյանին: Կառավարության ղեկավարը շնորհակալություն է հայտնել նախկին նախարար Հրայր Թովմասյանին՝ համատեղ աշխատանքի համար և նշել,... մանրամասն »
Մենք գյուղացու կողքին ենք կանգնելու հստակ ծրագրերով. ՀՀ վարչապետ
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը ՀՀ գյուղատնտեսության նախարար Սերգո Կարապետյանի ուղեկցությամբ մայիսի 4-ին այցելել է Արարատի մարզի Վերին Արտաշատ և Նորաշեն համայնքներ: Կառավարության ղեկավարը հանդիպել է համայնքների գյուղացիական տնտեսությունների ներկայացուցիչներին՝... մանրամասն »

Понедельник, 5 Май 2014
Овик Абраамян представил аппарату Министерства спорта и по делам молодежи РА новоназначенного министра Габриела Казаряна
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня представил аппарату Министерства спорта и по делам молодежи РА новоназначенного Министра спорта и по делам молодежи РА Габриела Казаряна. Премьер-министр Абраамян поблагодарил прежнего министра Юрия Варданяна за совместную... подробности »
Премьер-министр представил аппарату Министерства юстиции РА новоназначенного Министра юстиции РА Ованнеса Манукяна
Премьер-министр Овик Абраамян представил аппарату Министерства юстиции РА новоназначенного Министра юстиции РА Ованнеса Манукяна. Глава Правительства поблагодарил прежнего министра Грайра Товмасяна за совместную работу и отметил, что начатые им реформы обязательно... подробности »
Премьер-министр РА: мы будем стоять рядом с крестьянами с конкретными программами
Премьер-министр Овик Абраамян в сопровождении Министра сельского хозяйства РА Серго Карапетяна 4 мая посетил общины Верин Арташат и Норашен Араратской области. Глава Правительства встретился с представителями крестьянских хозяйств общин, ознакомился с волнующими их... подробности »