Շաբաթ, 20 Հոկտեմբերի 2012
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի նախագահությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Հայաստանի ազգային մրցունակության հիմնադրամի (ՀԱՄՀ) հոգաբարձուների խորհրդի 25-րդ նիստը: Նիստին մասնակցում էին ՀՀ Նախագահի գլխավոր խորհրդականը, ՀՀ արտաքին գործերի, ՀՀ էկոնոմիկայի, ՀՀ ֆինանսների, ՀՀ... մանրամասն »
Էջմիածնում տեղի է ունեցել ՀԲԸՄ 87-րդ Ընդհանուր Ժողովը
Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածնի նորակառույց Վաչե և Թամար Մանուկյան մատենադարանում տեղի է ունեցել Հայկական բարեգործական ընդհանուր միության 87-րդ Ընդհանուր Ժողովը: Միջոցառմանը ներկա են եղել նաև Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Ամենայն Հայոց կաթողիկոս Գարեգին Երկրորդը և վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը:... մանրամասն »

Состоялось очередное заседание Совета попечителей Фонда национальной конкурентоспособности
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось 25-е заседание совета попечителей Фонда национальной конкурентоспособности Армении (ФНКА). В заседании приняли участие Главный советник Президента Республики Армения, министры... подробности »
В Эчмиадзине состоялось 87-е общее собрание АОБС
В новопостроенном матенадаране «Ваче и Тамар Манукян» Первопрестольного Святого Эчмиадзина состоялось 87-е oбщее собрание Армянского общего благотворительного союза (АОБС). На мероприятии также присутствовали Католикос Всех Армян Гарегин Второй и Премьер-министр... подробности »