Շաբաթ, 13 Հոկտեմբերի 2012
Եկել է Հայաստանի և Ռուսաստանի միջև ավելի սերտ միջտարածաշրջանային համագործակցության ժամանակը. Տիգրան Սարգսյան
Երևանում մեկնարկել է հայ-ռուսական միջտարածաշրջանային երկրորդ ֆորումը, որն այս տարի անցկացվում է «Հայաստան և Ռուսաստան. միջտարածաշրջանային երկխոսություն 2012» խորագրով: Ֆորումի բացմանը ներկա են եղել վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը, հայ-ռուսական տնտեսական... մանրամասն »
Վարչապետը տնտեսագիտական գիտաժողովի մասնակիցներին է ներկայացրել նոր տնտեսական քաղաքականության սկզբունքները
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Երևանի պետական համալսարանում մասնակցել է Հայկական տնտեսագիտական միության տարեկան եռօրյա գիտաժողովի բացմանը: Հայաստանի Հանրապետության կառավարության անունից ողջունելով ներկաներին` վարչապետ Սարգսյանը կարևորել է տարբեր երկրներից ժամանած... մանրամասն »

Суббота, 13 Октябрь 2012
Тигран Саркисян: пришло время более тесного межрегионального сотрудничества между Арменией и Россией
В Ереване стартовал Второй армяно-российский межрегиональный форум, который в этом году проводится под названием «Армения и Россия: межрегиональный диалог 2012». На открытии форума присутствовали Премьер-министр Тигран Саркисян, сопредседатель Армяно-российской... подробности »
Премьер-министр представил участникам экономического симпозиума принципы новой экономической политики
Премьер-министр Тигран Саркисян в Ереванском государственном университете принял участие в открытии ежегодного трехдневного экономического симпозиума Армянского экономического союза. Приветствуя присутствующих от имени Правительства Республики Армения,... подробности »