Ուրբաթ, 9 Հուլիսի 2010
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր հանդիպել է ԱՄՆ կառավարության կողմից ֆինանսավորվող Էդմունդ Մասքիի անվան ծրագրի շրջանակներում 2010 թ. կրթաթոշակ ստացած հայաստանյան կրթաթոշակակիրների հետ։ Կրթաթոշակին արժանացած 15 անձինք ծրագրի շրջանակներում 2010 թ. օգոստոսին կմեկնեն ԱՄՆ`... մանրամասն »
Ի գիտություն կառավարությունում հավատարմագրված լրատվամիջոցների
ՀՀ կառավարության տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունը և Տնտեսական բարեփոխումների վերլուծական-տեղեկատվական կենտրոնը հուլիսի 14-ին, ժամը 12։00-ին, ՀՀ կառավարության մամուլի կենտրոնում հրավիրում են մամուլի ասուլիս հետևյալ թեմայով. «Էներգետիկ... մանրամասն »
Վարչապետն այցելել է Կոտայքի մարզ
Հայաստանի վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր աշխատանքային այցելությամբ եղել է Կոտայքի մարզում: Վարչապետի առաջին կանգառը եղել է Մարմարիկում, որտեղ կառավարության ղեկավարը ծանոթացել է ջրամբարի շինարարական աշխատանքների ընթացքին, և ոլորտի պատասխանատուների հետ քննարկել... մանրամասն »

Пятница, 9 Июль 2010
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня встретился со стипендиатами Армении, в 2010 году получившими стипендию в рамках финансируемой Правительством США программы имени Эдмунда Маски. Удостоившиеся стипендии 15 лиц в рамках программы в августе 2010 года отбудут в США для... подробности »
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня с рабочим визитом посетил Котайкскую область. Первая остановка была в Мармарике, где глава Правительства ознакомился с ходом работ по сооружению водохранилища и обсудил с ответственными лицами сферы детали... подробности »