Շաբաթ, 17 Հուլիսի 2010
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է իսպանական «Տոռռեալ» ներդրումային ընկերության նախագահ Խուան Աբելլոյի գլխավորած ձեռնարկատերերի պատվիրակությանը։ Ողջունելով հյուրերին` կառավարության ղեկավարը կարևորել է նման ներկայացուցչական գործարար պատվիրակության... մանրամասն »
Ստորագրվել է համաձայնագիր Հայաստանի Հանրապետության ազգային օլիմպիական կոմիտեի և Ռուսաստանի օլիմպիական կոմիտեի միջև
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Ռուսաստանի Դաշնության կառավարության ղեկավարի տեղակալ Ալեքսանդր Ժուկովի գլխավորած պատվիրակությանը։ Ողջունելով հյուրերին` Տիգրան Սարգսյանը հույս է հայտնել, որ պատվիրակության այցը հնարավորություն կտա քննարկել փոխադարձ... մանրամասն »

Испанские бизнесмены – в гостях в Правительстве
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял делегацию предпринимателей во главе с президентом испанской инвестиционной компании «Торреал» Хуаном Абелло. Приветствуя гостей, глава Правительства отметил важность визита подобной представительной... подробности »
Подписано Соглашение между Национальным олимпийским комитетом Республики Армения и Олимпийским комитетом России
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял делегацию, возглавляемую Заместителем Председателя Правительства Российской Федерации Александром Жуковым. Приветствуя гостей, Тигран Саркисян выразил надежду, что визит делегации даст возможность обсудить широкий... подробности »