ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Արժույթի միջազգային հիմնադրամի առաքելությանը` Մարկ Լյուիսի գլխավորությամբ։ Հանդիպման ընթացքում քննարկվել են Հայաստանի և Արժույթի միջազգային հիմնադրամի միջև իրականացվող ծրագրերն ու դրանց ընթացքը։
Այսօր Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Ռուսաստանի Դաշնության Ուլյանովսկի մարզի նահանգապետ Սերգեյ Մորոզովին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը։ Զրույցի ընթացքում ՀՀ վարչապետը կարևորել է Հայաստանի Հանրապետության և Ռուսաստանի Դաշնության... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր «Էրեբունի Պլազա» հյուրանոցային համալիրում մասնակցել է «Տնտեսություն և արժեքներ» հետազոտական կենտրոնի պատրաստած «2009թ. Հայաստանի ազգային մրցունակության զեկույցի» շնորհանդեսին։ Զեկույցում գնահատվել է... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է «Կասպերսկու Լաբորատորիայի» ընկերության գլխավոր տնօրեն Եվգենի Կասպերսկուն և նրա գլխավորած պատվիրակությանը։ Զրուցակիցները քննարկել են ՀՀ-ում «Կասպերսկու Լաբորատորիայի» հետ համատեղ իրականացվելիք աշխատանքները,... մանրամասն »

Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял миссию Международного валютного фонда во главе с Марком Льюисом. В ходе встречи были обсуждены программы, осуществляемые между Арменией и Международным валютным фондом, а также ход их реализации.
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял губернатора Ульяновской области Российской Федерации Сергея Морозова и возглавляемую им делегацию. В ходе беседы Премьер-министр РА отметил важность развития сотрудничества между отдельными... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня в гостиничном комплексе «Эребуни Плаза» принял участие в презентации «Доклада национальной конкурентоспособности Армении 2009г.», подготовленного исследовательским центром «Экономика и ценности». В докладе... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял генерального директора компании «Лаборатория Касперского» Евгения Касперского и возглавляемую им делегацию. Собеседники обсудили работы, намеченные к осуществлению в РА совместно с «Лабораторией... подробности »