Ուրբաթ, 4 Սեպտեմբերի 2009
Այսօր Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել է LOGOS EXPO Center ցուցահանդեսային ընկերության և Հայաստանի արդյունաբերողների և գործարարների միության կողմից ս.թ. սեպտեմբերի 4-6-ը Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում անցկացվող «ARMENIA EXPO 2009»... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Ահարոն Չիլինգարյանն ազատվել է ՀՀ կառավարությանն առընթեր պետական եկամուտների կոմիտեի նախագահի առաջին տեղակալի պաշտոնից՝ այլ աշխատանքի անցնելու կապակցությամբ։ Վարչապետի մեկ այլ որոշմամբ ՀՀ կառավարությանն... մանրամասն »

Пятница, 4 Сентябрь 2009
Сегодня Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян принял участие в проводимой Выставочной компанией LOGOS EXPO Center и Союзом промышленников и предпринимателей Армении 4-6 сентября с.г. в Спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна Девятой универсальной... подробности »
Решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Агарон Чилингарян освобожден от должности Первого заместителя Председателя Комитета государственных доходов при Правительстве РА в связи с переходом на другую работу. Другим решением Премьер-министра... подробности »