Երկուշաբթի, 28 Սեպտեմբերի 2009
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է զբոսաշրջության համաշխարհային օրվա առթիվ «Արմենիա Մարիոթ» հյուրանոցային համալիրի Տիգրան Մեծ դահլիճում, ՀՀ էկոնոմիկայի նախարարության նախաձեռնությամբ կազմակերպված հանդիսավոր միջոցառմանը։... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է գերմանական KfW բանկի առաջին փոխնախագահ Ռոլանդ Զիլլերին։ ՀՀ վարչապետը շնորհակալություն է հայտնել Գերմանիայի Դաշնության Հանրապետության կառավարությանը և KfW բանկին Հայաստանին ցուցաբերած աջակցության... մանրամասն »
Այսօր Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն մասնակցել է Տեղեկատվության ազատության ամենամյա մրցանակաբաշխությանը, որը 2003թ.-ից ի վեր «Տեղեկատվության ազատության մասին» ՀՀ օրենքի ընդունումից հետո Ինֆորմացիայի ազատության կենտրոնը կազմակերպում է... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության արտահերթ նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Կառավարությունը հավանություն է տվել «ՀՀ 2010 թվականի պետական բյուջեի մասին» ՀՀ օրենքի նախագծին, որը սահմանված կարգով կներկայացվի ՀՀ ԱԺ։ ՀՀ 2010 թվականի պետական բյուջեի... մանրամասն »

Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял участие в организованном по инициативе Министерства экономики РА по случаю Всемирного дня туризма торжественном мероприятии в зале «Тигран Великий» гостиничного комплекса «Армения... подробности »
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял первого вице-президента немецкого банка KfW Роланда Зиллера. Премьер-министр РА поблагодарил Правительство Федеративной Республики Германия и банк KfW за оказанное Армении содействие. По его словам,... подробности »
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял участие в ежегодном вручении призов Конкурса свободы информации, который начиная с 2003 года, после принятия закона РА «О свободе информации», Центр свободы информации организовывает 28 сентября –... подробности »