Չորեքշաբթի, 23 Ապրիլի 2008
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի պաշտոնում նշանակվելու կապակցությամբ, Տիգրան Սարգսյանին շնորհավորական ուղերձ է հղել Մակեդոնիայի Հանրապետության Ազգային բանկի կառավարիչ Պետար Գոշեվը: Ուղերձում, մասնավորապես, ասված է. «Պատիվ ունեմ հղելու Ձեզ իմ շնորհավորանքներն ու... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Ռուսաստանի Դաշնության մշակույթի և կինեմատոգրաֆիայի դաշնային գործակալության ղեկավար Միխայիլ Շվիդկոյին: Ողջունելով հյուրին, վարչապետը նշել է, որ մշակույթը երկրների ու ժողովուրդների միջև տարբեր ոլորտներում ինտեգրման... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի պաշտոնում նշանակվելու կապակցությամբ, Տիգրան Սարգսյանին շնորհավորել է Համաշխարհային բանկի Եվրոպայի և Կենտրոնական Ասիայի տարածաշրջանային տնօրեն Դոնա Դաուսեթ-Կոիրոլոն: Բարձր գնահատելով մինչ այդ Տիգրան Սարգսյանի գործունեությունը... մանրամասն »

Среда, 23 Апрель 2008
В связи с назначением на должность Премьер-министра Республики Армения Тиграну Саркисяну направил поздравительное послание управляющий Национального банка Республики Македония Петар Гушев. В послании, в частности, говорится: « Имею честь направить Вам свои... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял руководителя Федерального агентства по культуре и кинематографии Российской Федерации Михаила Швыдкого. Приветствуя гостя, Премьер-министр отметил, что культура является одной из важных основ интеграции стран и... подробности »
С назначением на должность Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна поздравила региональный директор Всемирного банка по странам Европы и Центральной Азии Дона Даусет-Коироло. Высоко оценив деятельность Тиграна Саркисяна, осуществленную на должности... подробности »