Երեքշաբթի, 22 Ապրիլի 2008
ՀՀ տարածքային կառավարման նախարարության աշխատակազմին ներկայացնելով նորանշանակ նախարար Արմեն Գևորգյանին և շնորհավորելով նրան` նշանակման կապակցությամբ, ՀՀ վարչապետն ընդգծել է, որ պարոն Գևորգյանը ստանձնելու է նաև ՀՀ փոխվարչապետի պարտականությունները, իսկ դա նշանակում է,... մանրամասն »
ՀՀ տրանսպորտի և կապի նախարարության աշխատակազմին ներկայացնելով նորանշանակ նախարար Գուրգեն Սարգսյանին և շնորհավորելով նրան` նշանակման կապակցությամբ, ՀՀ կառավարության ղեկավարն ընդգծել է նաև տրանսպորտի և կապի ոլորտի կարևորությունը մեր երկրի տնտեսության հետագա զարգացման... մանրամասն »
ՀՀ Էկոնոմիկայի նախարարության աշխատակազմին ներկայացնելով նորանշանակ նախարար Ներսես Երիցյանին և շնորհավորելով նրան` նշանակման կապակցությամբ, ՀՀ կառավարության ղեկավարն ընդգծել է, որ, ըստ էության, ստեղծվել է նոր նախարարություն, ինչը նշանակում է, որ շարունակելով աշխատանքը,... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր այցելել է ՀՀ ֆինանսների, Էկոնոմիկայի, տրանսպորտի և կապի, տարածքային կառավարման նախարարություններ և դրանց աշխատակազմերին ներկայացրել նորանշանակ նախարարներ Տիգրան Դավթյանին, Ներսես Երիցյանին, Գուրգեն Սարգսյանին և Արմեն Գևորգյանին:... մանրամասն »

Вторник, 22 Апрель 2008
Представляя аппарату Министерства территориального управления РА новоназначенного министра Армена Геворкяна и поздравляя его с назначением, Премьер-министр РА подчеркнул, что на господина Геворкяна возлагаются также обязанности Вице-премьера РА, а это означает, что... подробности »
Представляя аппарату Министерства транспорта и связи РА новоназначенного министра Гургена Саркисяна и поздравляя его с назначением, глава Правительства РА также подчеркнул важное значение сферы транспорта и связи для дальнейшего развития экономики нашей страны: «... подробности »
Представляя аппарату Министерства экономики РА новоназначенного министра Нерсеса Ерицяна и поздравляя его с назначением, глава Правительства РА подчеркнул, что, по существу, создано новое министерство, это означает, что продолжая работу, министр, вместе с аппаратом,... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня посетил министерства финансов, экономики, транспорта и связи, территориального управления и представил их аппаратам новоназначенных министров Тиграна Давтяна, Нерсеса Ерицяна и Армена Геворкяна. Представляя аппарату... подробности »