Երկուշաբթի, 17 Սեպտեմբերի 2007
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է Արժույթի միջազգային հիմնադրամի պատվիրակությանը` ԱՄՀ Արևելքի և Կենտրոնական Ասիայի վարչության փոխտնօրեն Լորենսո Պերեսի գլխավորությամբ: Պատվիրակության կազմում է նաև ԱՄՀ հայաստանյան առաքելության ղեկավար տիկին Մարթա... մանրամասն »
Այսօր ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանի մոտ տեղի է ունեցել «Հայփոստ» ընկերության հավատարմագրային կառավարման ծրագրի իրականացմանն առնչվող խնդիրների վերաբերյալ խորհրդակցություն, որին բացի ՀՀ կառավարությանն առընթեր պետգույքի կառավարման վարչության պետից և ՀՀ ԿԲ նախագահից,... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանը սեպտեմբերի 15-ի երեկոյան աշխատանքային այցով մեկնել է Վայոց Ձորի մարզ` Ջերմուկ քաղաքում ծանոթացել ճոպանուղու և քաղաքի համար մի շարք այլ կարևոր շինարարությունների իրականացման ընթացքին: Մինչ այդ, սակայն, վարչապետը եղել է Արարատի մարզի Վեդի և... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանի ուղերձը այսօր «Մարիոթ-Արմենիա» հյուրանոցում տեղի ունեցած «Ինովացիոն ոլորտի զարգացումը Արևելյան Եվրոպայի և Կենտրոնական Ասիայի երկրներում - 2007» համաժողովի բացմանը
Համաժողովի հարգելի մասնակիցներ, Ողջունում եմ ձեզ «Նորարարությունների խթանումն Արևելյան Եվրոպայի և Կենտրոնական Ասիայի երկրներում-2007» միջազգային համաժողովի բացման առիթով: Ուրախ եմ, որ այսօր շուրջ 20 երկրներից Հայաստանի մայրաքաղաք Երևանում է հավաքվել գործարարների,... մանրամասն »

Приветственное послание Премьер-министра РА Сержа Саргсяна участникам открывшейся сегодня в гостинице "Мариотт-Армения" конференции на тему "Развитие инновационной сферы в странах Восточной Европы и Центральной Азии-2007"
Уважаемые участники конференции Приветствую вас по случаю открытия международной конференции "Развитие инновационной сферы в странах Восточной Европы и Центральной Азии-2007". Отрадно, что сегодня в столице Армении Ереване собрался такой представительный состав... подробности »
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня принял делегацию Международного валютного фонда (МВФ) во главе с заместителем директора управления Востока и Центральной Азии Лоренсо Переса. В составе делегации была и руководитель Армянской миссии МВФ госпожа Марта... подробности »
Премьер-министр РА Серж Саргсян 15 сентября вечером с рабочим визитом отбыл в Вайоц Дзорскую область, в городе Джермуке ознакомился с ходом осуществления строительства канатной дороги и ряда других важных для города объектов. Перед этим Премьер-министр побывал на... подробности »
Сегодня у Премьер-министра РА Сержа Саргсяна состоялось совещание по вопросам, относящимся к осуществлению программы доверительного управления компании « Айпост », на котором кроме начальника Управления при Правительстве РА по управлению государственным... подробности »