Հինգշաբթի, 6 Սեպտեմբերի 2007
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր մասնակցել է «Դի Ջի Արմս Քորփորեյշն» ՓԲԸ-ին պատկանող գործարանի վերաբացման արարողությանը, շրջել գործարանի արտադրամասերում, ծանոթացել արդիականացման ուղղությամբ իրականացված աշխատանքներին: Մինչ այդ արարողությունը, «Դի Ջի Արմս Քորփորեյշն»... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է Երևանի քաղաքապետի հրավերով պաշտոնական այցով Հայաստան ժամանած Դելիի գլխավոր նախարար տիկին Շեյլա Դիքշիթին: Ողջունելով տիկին Դիքշիթին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը, վարչապետը գոհունակություն է հայտնել Հայաստանի և... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանը: «Անասնաբուժության մասին» ՀՀ օրենքին համապատասխան, կառավարությունը հաստատել է ՀՀ-ում խոզերի աֆրիկական ժանտախտ հիվանդության վերացման և տարածման կանխարգելման միջոցառումների ծրագիրը:... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է Ֆրանսիայի սոցիալիստական կուսակցության առաջին քարտուղար Ֆրանսուա Օլանդին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը: Ողջունելով Ֆրանսիայի սոցիալիստական կուսակցության ներկայացուցչական պատվիրակության այցը մեր երկիր` վարչապետ Սերժ... մանրամասն »

Четверг, 6 Сентябрь 2007
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня принял участие в церемонии перезапуска завода, принадлежащего ЗАО « Ди Джи Армс Корпорейшн », осмотрел цеха завода, ознакомился с работами, осуществленными в направлении его модернизации. Перед церемонией сотрудники компании... подробности »
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня принял Главного министра Дели госпожу Шейлу Дикшит, прибывшую с официальным визитом в Армению по приглашению Мэра Еревана. Приветствуя госпожу Дикшит и возглавляемую ею делегацию, Премьер-министр выразил удовлетворение... подробности »
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня принял Первого секретаря Социалистической партии Франции Франсуа Оланда и возглавляемую им делегацию. Приветствуя визит представительной делегации Социалистической партии Франции в нашу страну, Премьер-министр Серж Саргсян... подробности »