Ուրբաթ, 7 Սեպտեմբերի 2007
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կոռուպցիայի դեմ պայքարի խորհրդի նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանը: Խորհուրդը քննարկել է ՀՀ հակակոռուպցիոն նոր ռազմավարության նախագծի մշակման աշխատանքների հայեցակարգը և նախապատրաստական միջոցառումների իրականացման... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել «Հազարամյակի մարտահրավեր» հիմնադրամ-Հայաստան» ՊՈԱԿ-ի կառավարման խորհրդի նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանը: Քննարկվել և հաստատվել են ՀՄԿ-ին ներկայացվող 5-րդ հատկացման հայտը և դրան կցվող փաստաթղթերը, այդ թվում` հատկացման... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Ս. Տեր-Սիմոնյանը: Հանձնաժողովը քննարկել է 6 բարեգործական ծրագիր: Քննարկման արդյունքում հաստատվել են` «Հայաստան» համահայկական... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանը, շահագրգիռ պետական կառավարման մարմինների ներկայացուցիչների և ԿԲ-ի նախագահի մասնակցությամբ այսօր հրավիրել է խորհրդակցություն` քննարկելու հավատարմագրային կառավարման հանձնված «Հայփոստ» ՓԲԸ-ի պայմանագրային պարտավորությունների կատարման... մանրամասն »

Пятница, 7 Сентябрь 2007
Сегодня состоялось заседание Совета по борьбе с коррупцией РА, которое вел председатель Совета, Премьер-министр РА Серж Саргсян. Совет обсудил концепцию работ по разработке проекта новой Антикоррупционной стратегии РА и вопрос создания новой группы экспертов для... подробности »
Сегодня состоялось заседание Совета управления ГНКО « Фонд « Вызов тысячелетия - Армения », которое вел председатель Совета, Премьер-министр РА Серж Саргсян. Была обсуждена и утверждена заявка на 5-е ассигнование и прилагаемые к ней документы, которые будут... подробности »
Сегодня состоялось очередное заседание Комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель Комиссии С. Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 6 благотворительных программ. В результате обсуждения были утверждены:... подробности »
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня созвал совещание с участием представителей заинтересованных органов государственного управления и председателя ЦБ РА с целью обсуждения вопросов, связанных с ходом выполнения договорных обязательств ЗАО « Айпост »,... подробности »