Շաբաթ, 21 Հունվարի 2017
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այցելել է Հանրային խորհուրդ և հանդիպել խորհրդի անդամների հետ՝ ՀԽ նախագահ Վազգեն Մանուկյանի գլխավորությամբ: Վարչապետը նշել է, որ այսպիսի հանդիպումները հնարավորություն են տալիս քննարկել հանրությանը հուզող խնդիրները, մեր երկրի զարգացման... մանրամասն »
Վարչապետն Իտալիայի պատվավոր հյուպատոսի հետ քննարկել է Գյումրիի զարգացմանը վերաբերող հարցեր
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն ընդունել է Հայաստանում Իտալիայի պատվավոր հյուպատոս Անտոնիո Մոնտալպոյին: Հյուպատոսը կառավարության ղեկավարին է ներկայացրել «Գյումրիի ընկերներ» հիմնադրամի ծրագրերը Գյումրու պատմամշակութային արժեքների վերականգնման, դրա շրջանակում նոր... մանրամասն »
Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ տեղի է ունեցել Կոռուպցիայի դեմ պայքարի խորհրդի նիստ
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Կոռուպցիայի դեմ պայքարի խորհրդի նիստ՝ քաղաքացիական հասարակության ներկայացուցիչների մասնակցությամբ: Օրակարգային առաջին հարցով խորհուրդն անդրադարձել է Հանրային ծառայությունների... մանրամասն »

Суббота, 21 Январь 2017
Премьер-министр Карен Карапетян посетил Общественный совет и встретился с его членами во главе с председателем Общественного совета Вазгеном Манукяном. Премьер-министр отметил, что такие встречи дают возможность обсудить волнующие общество проблемы, перспективы... подробности »
Премьер-министр с почетным консулом Италии обсудили вопросы развития Гюмри
Премьер-министр Карен Карапетян принял почетного консула Италии в Армении Антонио Монталпо. Главе Правительства консул представил программы фонда «Друзья Гюмри», направленные на восстановление культурно-исторических ценностей Гюмри, создания в рамках этого... подробности »
Под председательством Карена Карапетяна состоялось заседание Совета по борьбе с коррупцией
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве состоялось заседание Совета по борьбе с коррупцией с участием представителей гражданского общества. В рамках первого вопроса повестки дня Совет коснулся вопросов преодоления... подробности »