Հինգշաբթի, 19 Հունվարի 2017
«Մեղմ վարչարարությունը կարող է և պետք է վերաբերի բացառապես օրինապահ հարկ վճարողներին, հարկերից խուսափելու ցանկացած դրսևորում պետք է կանխվի». Կարեն Կարապետյան
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը: Նախքան օրակարգային հարցերի քննարկումը վարչապետը մի շարք հանձնարարականներ է տվել: 2016 թ. սեպտեմբերի 15-ին ՀՀ կառավարության նիստի ընթացքում վարչապետ Կարեն Կարապետյանը ՀՀ ԿԱ... մանրամասն »
Մարզերից ստացված ծրագրերի 70-75 տոկոսին տրվել է դրական պատասխան. վարչապետը Լոռու մարզի համայնքների ղեկավարների հետ քննարկել է մարզի զարգացման հեռանկարները
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն աշխատանքային այց է կատարել Լոռու մարզ: Կառավարության ղեկավարը նախ ծանոթացել է Վանաձոր-Ալավերդի-Վրաստանի սահման միջպետական (Մ- 6) ավտոճանապարհի վերակառուցման առաջին փուլի՝ 38,5 կմ երկարությամբ հատվածի աշխատանքների ընթացքին, որոնք սկսվել են 2016... մանրամասն »

Карен Карапетян: «Мягкое администрирование может и должно относиться исключительно к законопослушным налогоплательщикам, любое проявление уклонения от налогов должно пресекаться»
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Карен Карапетян. Перед обсуждением вопросов повестки дня Премьер-министр дал ряд поручений. 15 сентября 2016 года в ходе заседания Правительства РА Премьер-министр Карен Карапетян... подробности »
Премьер-министр с руководителями общин Лорийской области обсудил перспективы развития области: 70-75 процентов полученных из областей программ получили положительный ответ
Премьер-министр Карен Карапетян с рабочим визитом посетил Лорийскую область. Глава Правительства сначала ознакомился с ходом работ первого этапа реконструкции межгосударственной автодороги М-6 Ванадзор-Алаверди-граница с Грузией (участка длиной 38,5 км), которые... подробности »