Կառավարությունում մեկնարկել են ՀՀ 2017 թ. պետական բյուջեի նախագծի շուրջ քննարկումները
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր սկսվել են Հայաստանի Հանրապետության 2017 թվականի պետական բյուջեի նախագծի վերաբերյալ քննարկումները: «ՀՀ 2017 թվականի պետական բյուջեի մասին» ՀՀ օրենքի նախագծի տեքստային մասի նախնական տարբերակի... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանին շնորհավորական ուղերձներ են հղել Չինաստանի Պետական խորհրդի, Բելառուսի և Վրաստանի վարչապետները
Չինաստանի Ժողովրդական Հանրապետության Պետական խորհրդի վարչապետը, Բելառուսի Հանրապետության և Վրաստանի վարչապետները շնորհավորական ուղերձներ են հղել Կարեն Կարապետյանին՝ Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի պաշտոնում նշանակվելու կապակցությամբ: Չինաստանի Ժողովրդական... մանրամասն »

В Правительстве стартовали обсуждения проекта государственного бюджета РА на 2017 год
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве сегодня начались обсуждения проекта государственного бюджета Республики Армения на 2017 год. По предварительному варианту текстовой части проекта закона РА «О государственном бюджете РА на 2017... подробности »
Премьер-министру РА Карену Карапетяну направили поздравительные послания Премьер Государственного Совета Китая, премьер-министры Беларуси и Грузии
Премьер Государственного Совета Китайской Народной Республики, премьер-министры Республики Беларусь и Грузии направили поздравительные послания Карену Карапетяну в связи с назначением на должность Премьер-министра Республики Армения. В поздравительном послании... подробности »