Հինգշաբթի, 22 Սեպտեմբերի 2016
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր շարունակվել են Հայաստանի Հանրապետության 2017թ. պետական բյուջեի նախագծի վերաբերյալ քննարկումները: «ՀՀ 2017 թ. պետբյուջեի մասին» ՀՀ օրենքի նախագծի տեքստային մասի նախնական տարբերակի վերաբերյալ ըստ... մանրամասն »
Վարչապետը նորանշանակ նախարարներից համարձակ քայլեր է ակնկալում
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը: Նախքան նիստի օրակարգային հարցերի քննարկումը գործադիրի ղեկավարը շնորհավորել է նորանշանակ նախարարներին և նշել, որ նրանք համեստ, պարկեշտ մարդիկ են, կառավարման նոր... մանրամասն »
Վարչապետը ՀՀ էներգետիկայի և բնական պաշարների, գյուղատնտեսության, ֆինանսների, տրանսպորտի և կապի նախարարությունների աշխատակազմերին է ներկայացրել նորանշանակ նախարարներին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ՀՀ էներգետիկայի և բնական պաշարների, ՀՀ գյուղատնտեսության, ՀՀ ֆինանսների, ՀՀ տրանսպորտի և կապի նախարարությունների աշխատակազմերին է ներկայացրել նորանշանակ նախարարներին: Վարչապետը շնորհակալություն է հայտնել ՀՀ էներգետիկայի և բնական... մանրամասն »

Продолжаются обсуждения проекта государственного бюджета РА на 2017 год
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве сегодня продолжились обсуждения проекта государственного бюджета Республики Армения на 2017 год. По предварительному варианту текстовой части проекта закона РА «О государственном бюджете РА... подробности »
Премьер-министр ожидает от новоназначенных министров смелых шагов
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Карен Карапетян. Перед обсуждением вопросов повестки дня Премьер-министр поздравил новоназначенных министров и отметил, что они скромные, порядочные люди, носители новой культуры... подробности »
Премьер-министр представил аппаратам министерств энергетики и природных ресурсов, сельского хозяйства, финансов, транспорта и связи РА новоназначенных министров
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня представил аппаратам министерств энергетики и природных ресурсов РА, сельского хозяйства РА, финансов РА, транспорта и связи РА новоназначенных министров. Премьер-министр поблагодарил бывшего Министра энергетики и природных... подробности »