Ուրբաթ, 17 Հոկտեմբերի 2014
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է ՄԱԿ-ի Մանկական հիմնադրամի՝ (UNICEF) Կենտրոնական ու Արևելյան Եվրոպայի և ԱՊՀ-ի տարածաշրջանային տնօրեն Մարի-Պիեր Պուարիեին: Տիկին Պուարիեն գտնվում է Հայաստանում՝ Երևանում կազմակերպված ՄԱԿ-ի մանկական հիմնադրամի գործունեությունը նշված... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է Եկմալյան 5 հասցեում կառուցված շենքի բնակարանները ձեռք բերած քաղաքացիներին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Երևանի Եկմալյան 5 հասցեում կառուցված բնակելի շենքի բնակարանները դեռևս 2006 թվականին ձեռք բերած քաղաքացիներին, ովքեր, սակայն, մինչ օրս հնարավորություն չեն ստացել բնակություն հաստատել այնտեղ: Քաղաքացիները վարչապետին են ներկայացրել... մանրամասն »

Пятница, 17 Октябрь 2014
Премьер-министр принял граждан, которые приобрели квартиры в здании, построенном по адресу ул. Екмалян 5
Премьер-министр Овик Абраамян принял граждан, которые еще в 2006 году приобрели квартиры в здании, построенном в Ереване по адресу ул. Екмалян 5, однако по сей день не получили возможности поселиться в них. Граждане представили Премьер-министру подробности строительства... подробности »
Правительство РА и Детский фонд ООН продолжат результативное сотрудничество
Премьер-министр Овик Абраамян принял регионального директора Детского фонда ООН (UNICEF) по Центральной и Восточной Европе и СНГ Мари Пьер Пуарье. Госпожа Пуарье находится в Армении с целью участия в организованном в Ереване годовом сборе координаторов деятельности... подробности »