Հինգշաբթի, 17 Հուլիսի 2014
Վարչապետն ընդունել է Հայաստանում կուտակային կենսաթոշակային ֆոնդի կառավարիչ ընկերության ներկայացուցիչներին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն այսօր ընդունել է Հայաստանում կուտակային կենսաթոշակային ֆոնդի կառավարիչներից մեկի՝ «Ցե-կվադրատ Ամպեգա Ասեթ մենեջմենթ Արմենիա» ընկերության խորհրդի նախագահ Էռնստ-Լյուդվիգ Դրայսի գլխավորած պատվիրակությանը: Հանդիպման ընթացքում... մանրամասն »
Ժողովուրդը պետք է վստահ լինի, որ բանակն իր խնդիրները կատարում է
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը: Մինչ օրակարգին անցնելը ՀՀ վարչապետը ՀՀ պաշտպանության նախարարին առաջարկել է կառավարությանը զեկուցել Լեռնային Ղարաբաղի Քարվաճառի տարածքում տեղի ունեցած դեպքերի մասին:... մանրամասն »

Премьер-министр принял представителей управляющей компании накопительного пенсионного фонда в Армении
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня принял представителей управляющей компании одного из накопительных пенсионных фондов в Армении – делегацию, возглавляемую председателем Совета компании «Це-квадрат Ампега Асет менеджмент Армения» Эрнстом-Людвигом... подробности »
Народ должен быть уверен, что армия выполняет свои задачи
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Овик Абраамян. Перед тем, как перейти к повестке дня, Премьер-министр РА предложил Министру обороны доложить Правительству о происшествиях в Карвачарском районе Нагорного... подробности »