Հինգշաբթի, 10 Հուլիսի 2014
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը կառավարության շենքի առջև այսօր առավոտյան հանդիպել է բողոքի ակցիա անցկացրած «Նաիրիտ» գործարանի աշխատակիցներին, ովքեր բարձրացրել են իրենց աշխատավարձերի վճարման հարցը: Հովիկ Աբրահամյանը նաիրիտցիներին առաջարկել է կազմել 20 աշխատակցից... մանրամասն »
Վարչապետի գլխավորած կառավարական պատվիրակությունը կմեկնի Ռուսաստանի Դաշնություն
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորած կառավարական պատվիրակությունը հուլիսի 10-ի երեկոյան աշխատանքային այցով կմեկնի Ռուսաստանի Դաշնություն՝ Սոչի: Հուլիսի 11-ին Սոչիում վարչապետն առանձնազրույց կունենա ՌԴ կառավարության ղեկավար Դմիտրի Մեդվեդևի հետ, կայցելի Սոչիի... մանրամասն »
Գործադիրը կաջակցի բնական աղետից տուժած գյուղացիներին
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը: Բացելով նիստը, ՀՀ վարչապետն ասել է. «Երեկ մենք այցելել ենք Շիրակի մարզ և եղել բազմաթիվ համայնքներում: Ունենք լուրջ խնդիրներ, մոտ 21 համայնքում կարկտահարությունից հետո... մանրամասն »

Овик Абраамян принял работников завода «Наирит»
Премьер-министр Овик Абраамян сегодня утром перед зданием Правительства встретился с проводящими акцию протеста сотрудниками завода «Наирит», которые подняли вопрос выплаты им зарплат. Овик Абраамян предложил наиритовцам составить делегацию из 20 человек и... подробности »
Возглавляемая Премьер-министром правительственная делегация отправится в Российскую Федерацию
Возглавляемая Премьер-министром Овиком Абраамяном правительственная делегация 10 июля вечером с рабочим визитом отправится в Российскую Федерацию – Сочи. 11 июля в Сочи Премьер-министр проведет встречу с Председателем Правительства РФ Дмитрием Медведевым с глазу... подробности »
Правительство будет содействовать пострадавшим от природной стихии крестьянам
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр РА Овик Абраамян. Открывая заседание, Премьер-министр РА сказал: «Вчера мы посетили Ширакскую область и побывали в многочисленных общинах. У нас серьезные... подробности »