Վարչապետը Ջերմուկում մասնակցել է համայնքների խնդիրների քննարկման նպատակով հրավիրված համաժողովին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Ջերմուկում մասնակցել է հոկտեմբերի 3-ից մեկնարկած Գյուղական համայնքների երրորդ համաժողովի աշխատանքներին: Ողջունելով համաժողովի մասնակիցներին` կառավարության ղեկավարը կարևորել է նման միջոցառումների անցկացումը և նշել. «Մեզ մեծապես... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ. «Հայաստանում ՏՏ ոլորտը թևակոխում է զարգացման նոր փուլ»
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի բարձր հովանու ներքո Երևանի մաթեմատիկական մեքենաների գիտահետազոտական ինստիտուտում այսօր մեկնարկել է «ԱրմԹեք 2013» Հայաստանի բարձր տեխնոլոգիաների 6-րդ ամենամյա համաժողովը: Ողջունելով ներկաներին` վարչապետը նշել է, որ... մանրամասն »

Пятница, 4 Октябрь 2013
Премьер-министр Тигран Саркисян в Джермуке принял участие в работе стартовавшего 3 октября Третьего форума сельских общин. Приветствуя участников форума, Глава Правительства указал на важность проведения таких мероприятий и отметил: «Нас очень интересуют... подробности »
Премьер-министр РА: «Сфера ИТ в Армении вступает в новый этап развития»
Под высоким патронатом Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна в Ереванском научно-исследовательском институте математических машин сегодня стартовал 6-й ежегодный форум высоких технологий Армении «АрмТек 2013». Приветствуя присутствующих,... подробности »