Վարչապետը կմեկնի Մոսկվա
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը հոկտեմբերի 11-ին աշխատանքային այցով կգտնվի Ռուսաստանի Դաշնության մայրաքաղաք Մոսկվայում: Այցի շրջանակում ՀՀ կառավարության ղեկավարը հանդիպում կունենա Ռուսաստանի Դաշնության կառավարության ղեկավարի առաջին տեղակալ Իգոր Շուվալովի և Եվրասիական... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետի ցավակցական ուղերձը ԵԺԿ նախագահ Վիլֆրիդ Մարթենսի մահվան կապակցությամբ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը ցավակցական ուղերձ է հղել Եվրոպական ժողովրդական կուսակցության (ԵԺԿ) նախագահությանը` ԵԺԿ նախագահ Վիլֆրիդ Մարթենսի մահվան կապակցությամբ, որում ասված է. «Հարգելի ԵԺԿ անդամներ, Մեծագույն վշտով տեղեկացանք ԵԺԿ նախագահ պարոն Վիլֆրիդ Մարթենսի... մանրամասն »
Աջակցություն կցուցաբերվի ևս երեք հարյուր փոքր և միջին ձեռնարկատիրոջ
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: ՀՀ կառավարությունը ՀՀ 2013 թ. պետբյուջեում և իր ավելի վաղ ընդունած որոշումներից մեկում կատարել է փոփոխություններ և լրացումներ, որոնք բխում են Կանանց ձեռներեցությանն... մանրամասն »

Премьер-министр отправится в Москву
Премьер-министр Тигран Саркисян 11 октября с рабочим визитом будет находиться в столице Российской Федерации Москве. В рамках визита Глава Правительства Республики Армения встретится с Первым заместителем Председателя Правительства Российской Федерации... подробности »
Послание с соболезнованиями Премьер-министра Республики Армения в связи со смертью председателя ЕНП Вильфрида Мартенса
Премьер-министр Тигран Саркисян направил послание с соболезнованиями президиуму Европейской народной партии (ЕНП) в связи с кончиной председателя ЕНП Вильфрида Мартенса, в которой, в частности, говорится: «Уважаемые члены ЕНП, С величайшей скорбью узнал о... подробности »
Будет оказано содействие еще трем сотням малых и средних предпринимателей
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Правительство внесло изменения и дополнения в госбюджет Республики Армения на 2013 год и в одно из своих ранее принятых постановлений,... подробности »