Հինգշաբթի, 31 Հոկտեմբերի 2013
Այսօր Գեղարքունիքի Գավառ մարզկենտրոնում տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության արտագնա նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: Նիստի սկզբում մարզպետի 2013թ. ինն ամիսների գործունեության և մարզի սոցիալ-տնտեսական իրավիճակի վերաբերյալ հաշվետվությամբ հանդես է եկել... մանրամասն »
Վարչապետի մասնակցությամբ բացվել են Վարդենիսի սոցիալական ծառայությունների կենտրոնը և Վաղաշենի նորակառույց դպրոցը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Գեղարքունիքի մարզ կատարած այցի շրջանակներում մասնակցել է Վարդենիսի համալիր սոցիալական ծառայությունների տարածքային կենտրոնի բացմանը: Կառավարության ղեկավարը ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարար Արտեմ Ասատրյանի ուղեկցությամբ շրջել է... մանրամասն »

Четверг, 31 Октябрь 2013
Сегодня в центре Гегаркуниской области Гаваре состоялось выездное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. В начале заседания с отчетом о деятельности за девять месяцев 2013 года и социально-экономической... подробности »
При участии Премьер-министра открылись центр социальных услуг Вардениса и новопостроенная школа Вагашена
Премьер-министр Тигран Саркисян в рамках своего визита в Гегаркуникскую область принял участие в открытии территориального центра комплексных социальных услуг Вардениса. Глава Правительства в сопровождении Министра труда и социальных вопросов Армении Артема... подробности »