Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի նախագահությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել տեսչական բարեփոխումների համակարգման խորհրդի յոթերորդ նիստը: Հաստատված օրակարգի համաձայն` քննարկվել են հրդեհային անվտանգության, բնապահպանության և ընդերքի պետական տեսչությունների... մանրամասն »
Տեղեկատվական համակարգերի և հեռահաղորդակցության ոլորտի զարգացումը կառավարության առաջնայնություններից է. Տիգրան Սարգսյան
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել է Երևանում մեկնարկած «ԱՊՀ դրամական փոխանցումներ. զարգացման հեռանկարներ, նոր թրենդներ և տեխնոլոգիաներ» խորագրով համաժողովի բացմանը: Կառավարության անունից ողջունելով համաժողովի մասնակիցներին` Տիգրան Սարգսյանը նշել է. «Մեր... մանրամասն »
Վարչապետը ծանոթացել է սննդի և դեղերի անվտանգության փորձագիտական ժամանակակից լաբորատորիայի գործունեությանը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այցելել է Կոտայքի մարզի Նոր գյուղ համայնքում «Տոնուս-Լես» ընկերության կառուցած սննդի և դեղերի անվտանգության փորձագիտական ժամանակակից լաբորատորիա: Կառավարության ղեկավարը ՀՀ էկոնոմիկայի և Առողջապահության նախարարներ՝ Տիգրան Դավթյանի ու... մանրամասն »

Пятница, 26 Октябрь 2012
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось седьмое заседание Совета по координации инспекционных реформ. В соответствии с утвержденной повесткой дня Советом были рассмотрены и одобрены проекты проверочных листов... подробности »
Тигран Саркисян: развитие информационных систем и сферы телекоммуникаций является одним из приоритетов Правительства
Премьер-министр Тигран Саркисян принял участие в открытии стартовавшей в Ереване конференции под названием «Денежные переводы СНГ: перспективы развития, новые тренды и технологии». От имени Правительства приветствуя участников конференции, Тигран Саркисян... подробности »
Премьер-министр ознакомился с деятельностью современной экспертной лаборатории по безопасности пищевых продуктов и лекарств
Премьер-министр Тигран Саркисян посетил современную экспертную лабораторию по безопасности пищевых продуктов и лекарств, построенную в общине Нор Гюх Котайкской области компанией «Тонус-лес». Глава Правительства в сопровождении Министра экономики Армении... подробности »