Չորեքշաբթի, 5 Հոկտեմբերի 2011
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյան Ալ. Սպենդիարյանի անվան օպերայի և բալետի ակադեմիական թատրոնում մասնակցել է Ուսուցչի օրվան նվիրված ամենամյա հանրապետական մրցույթի ամփոփման հանդիսությանը: Հայաստանի կառավարության և անձամբ իր անունից շնորհավորելով ուսուցիչներին մասնագիտական... մանրամասն »
Վարչապետն Ուսուցչի օրվա կապակցությամբ այցելել է Անանիա Շիրակացու անվան ճեմարան և նախակրթարան
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր Ուսուցչի օրվա կապակցությամբ այցելել է Երևանի Անանիա Շիրակացու անվան ճեմարան և նախակրթարան: Կառավարության ղեկավարին է ներկայացվել ուսումնական հաստատությունների կրթական գործունեությունը և առաջիկա ծրագրերը: Ճեմարանում ուսում են ստանում... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է Քուվեյթի ֆինանսների նախարարին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է եռօրյա պաշտոնական այցով Երևան ժամանած Քուվեյթի Պետության ֆինանսների նախարար շեյխ Մուստաֆա Ջասեմ ալ-Շամալիի գլխավորած պատվիրակությանը։ Պատվիրակությունը Հայաստան է ժամանել՝ հայ-քուվեյթական միջկառավարական համատեղ... մանրամասն »
«Արցախ ՀԷԿ»-ն իրականացրել է բաժնետոմսերի երրորդ թողարկումը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է «Արցախ ՀԷԿ» ընկերության բաժնետոմսերի 3-րդ թողարկման արարողությանը, որի ընդհանուր ծավալը կազմում է 3 մլրդ 673 մլն 926 հազար դրամ: Բաժնետոմսերը տեղաբաշխվելու են ազատ բաժանորդագրության միջոցով, որը կտևի մինչ հոկտեմբերի 24-ը:... մանրամասն »

Среда, 5 Октябрь 2011
Премьер-министр Тигран Саркисян в Академическом театре оперы и балета имени А.Спендиаряна принял участие в церемонии подведения итогов ежегодного республиканского конкурса, посвященного Дню учителя. Поздравляя от имени Правительства Армении и от себя лично учителей с... подробности »
«Арцах ГЭС» осуществила третью эмиссию акций
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в церемонии 3-й эмиссии акций компании «Арцах ГЭС», общий объем которой составляет 3 млрд 673 млн 926 тысяч драмов. Акции будут размещены посредством свободной подписки, которая продлится до 24 октября. Благодаря... подробности »
Премьер-министр по случаю Дня учителя посетил лицей имени Анания Ширакаци
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня по случаю Дня учителя посетил Ереванский лицей имени Анания Ширакаци и его подготовительное отделение. Главе Правительства представили образовательную деятельность и предстоящие программы учебного заведения. В лицее обучаются... подробности »
Премьер-министр принял Министра финансов Кувейта
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял делегацию во главе с прибывшим с трехдневным визитом в Ереван Министром финансов Государства Кувейт, шейхом Мустафой Джасемом аль-Шамали. Делегация находится в Армении с целью участия в первом заседании Армяно-кувейтской... подробности »