Երկուշաբթի, 10 Հոկտեմբերի 2011
Վարչապետը և «Ռոսագրոմաշ» ասոցիացիայի պատվիրակության անդամները քննարկել են գյուղտեխնիկայի ձեռքբերմանն առնչվող հարցեր
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Ռուսաստանի Դաշնության «Ռոսագրոմաշ» ասոցիացիայի պատվիրակությանը` ասոցիացիայի նախագահ Կոնստանտին Բաբկինի գլխավորությամբ: Ողջունելով հյուրերին` կառավարության ղեկավարը նշել է. «Ուրախ եմ, որ այսպիսի ներկայացուցչական... մանրամասն »
Բացվել է «ԱրմԹեք կոնգրես 2011» Հայաստանի բարձր տեխնոլոգիաների 4-րդ ամենամյա համաժողովը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է «ԱրմԹեք կոնգրես 2011» Հայաստանի բարձր տեխնոլոգիաների 4-րդ ամենամյա համաժողովի բացմանը: Այս տարի համաժողովն անցկացվում է Հայաստանի անկախության 20-ամյակին նվիրված միջոցառումների շրջանակում՝ «Սովորել անցյալից, բացահայտել... մանրամասն »

Премьер-министр и члены делегации ассоциации «Росагромаш» обсудили вопросы приобретения сельскохозяйственной техники
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял делегацию российской ассоциации «Росагромаш», возглавляемую президентом ассоциации Константином Бабкиным. Приветствуя гостей, Премьер-министр отметил: «Очень рад, что в Армению прибыла такая представительная... подробности »
Открылся 4-й ежегодный форум высоких технологий Армении «АрмТек конгресс 2011»
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в открытии 4-го ежегодного форума высоких технологий Армении «АрмТек конгресс 2011». В этом году форум проводится в рамках мероприятий, посвященных 20-летнему юбилею независимости Армении, под лозунгом... подробности »